کد خبر : 97096تاریخ ثبت : 1397/2/5 19:21:39
استاندار بوشهر گفت:

کاهش آسیب‌های اجتماعی در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد

استاندار بوشهر گفت: کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی از اولویت مهم برنامه‌های استانی در حوزه اجتماعی است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، عبدالکریم گراوند در نشست با مسئولان اداره کل زندان‌های استان بوشهر با بیان اینکه این استان از امنیت مطلوب و بالایی برخوردار است اظهار داشت: استان بوشهر با داشتن موقعیت ویژه در بخش‌های اقتصادی، صنعتی، مرزی و ساحلی از امنیت بالایی برخوردار است که این مهم نشان از کاهش جرایم و کنترل ناهنجاری‌های اجتماعی است.

وی با تاکید بر توجه به کاهش آسیب‌های اجتماعی بیان کرد: کاهش آسیب‌ها در اولویت برنامه‌های دستگاه‌های ذیربط در حوزه اجتماعی قرار دارد.

استاندار بوشهر، توجه به نشاط و شادابی را مورد اشاره قرار داد و گفت: با تدوین طرح‌های مهم در عرصه حوزه اجتماعی، گسترش نشاط و شادابی و افزایش امید مورد توجه قرار  دارد که امسال به این مهم توجه ویژه‌ای می‌شود.

گراوند با تاکید بر تامین اعتبارات مورد نیاز اداره کل زندان‌ها برای اجرای پروژه‌های عمرانی و زیرساختی افزود: امسال تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در بخش‌های مختلف استان بوشهر مورد توجه قرار گرفته است.

وی با تاکید بر توجه آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد مالی تصریح کرد: در این عرصه لازم است همه خیران، مسئولان شرکت‌ها و صنایع وحوزه‌های اقتصادی و صنعتی مشارکت کنند تا بتوان مشکلات زندانیان جرایم غیر عمد مالی را با فراهم کردن آزادی آنان برطرف کرد.

استاندار بوشهر با قدردانی از مشارکت مردم خیر و نیک اندیش در امر آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد مالی تاکید کرد:خوشبختانه مردم استان بوشهر همواره در تمامی امور خیریه حضوری پرشور از خود نشان داده‌اند و در امر آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد حضور پر نشاطی داشته‌اند که این مهم در ماه مبارک رمضان به اوج خود می‌رسد/تسنیم

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه