کد خبر : 97096تاریخ ثبت : 1397/2/5 19:21:39
استاندار بوشهر گفت:

کاهش آسیب‌های اجتماعی در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد

استاندار بوشهر گفت: کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی از اولویت مهم برنامه‌های استانی در حوزه اجتماعی است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، عبدالکریم گراوند در نشست با مسئولان اداره کل زندان‌های استان بوشهر با بیان اینکه این استان از امنیت مطلوب و بالایی برخوردار است اظهار داشت: استان بوشهر با داشتن موقعیت ویژه در بخش‌های اقتصادی، صنعتی، مرزی و ساحلی از امنیت بالایی برخوردار است که این مهم نشان از کاهش جرایم و کنترل ناهنجاری‌های اجتماعی است.

وی با تاکید بر توجه به کاهش آسیب‌های اجتماعی بیان کرد: کاهش آسیب‌ها در اولویت برنامه‌های دستگاه‌های ذیربط در حوزه اجتماعی قرار دارد.

استاندار بوشهر، توجه به نشاط و شادابی را مورد اشاره قرار داد و گفت: با تدوین طرح‌های مهم در عرصه حوزه اجتماعی، گسترش نشاط و شادابی و افزایش امید مورد توجه قرار  دارد که امسال به این مهم توجه ویژه‌ای می‌شود.

گراوند با تاکید بر تامین اعتبارات مورد نیاز اداره کل زندان‌ها برای اجرای پروژه‌های عمرانی و زیرساختی افزود: امسال تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در بخش‌های مختلف استان بوشهر مورد توجه قرار گرفته است.

وی با تاکید بر توجه آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد مالی تصریح کرد: در این عرصه لازم است همه خیران، مسئولان شرکت‌ها و صنایع وحوزه‌های اقتصادی و صنعتی مشارکت کنند تا بتوان مشکلات زندانیان جرایم غیر عمد مالی را با فراهم کردن آزادی آنان برطرف کرد.

استاندار بوشهر با قدردانی از مشارکت مردم خیر و نیک اندیش در امر آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد مالی تاکید کرد:خوشبختانه مردم استان بوشهر همواره در تمامی امور خیریه حضوری پرشور از خود نشان داده‌اند و در امر آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد حضور پر نشاطی داشته‌اند که این مهم در ماه مبارک رمضان به اوج خود می‌رسد/تسنیم

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان؛برجام، آش نخورده و دهن سوخته ای که دولت به کام ملت ریخت
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر خطاب به مجمع تشخیص مصلحت نظام؛تصویب CFT اعتماد دوباره به ناقضان برجام است
بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
آرشیو