کد خبر : 97100تاریخ ثبت : 1397/2/21 15:17:55
در تجمعی اعتراضی صورت گرفت:

دانشجویان بوشهری خواهان خروج از برجام شدند

دانشجویان استان بوشهر در تجمعی اعتراض آمیز، سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا درباره جمهوری اسلامی ایران را محکوم کرده و خواهان خروج ایران از برجام شدند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، دانشجویان بوشهری در تجمعی اعتراضی سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا را درباره جمهوری اسلامی ایران محکوم کردند.  

شرکت کنندگان با شعارهای ضد استکباری ، خشم و  انزجار خود را  به اقدامات رئیس جمهور آمریکا اعلام کردند و  پرچم آمریکا را به آتش کشیدند.

در این تجمع دانشجویان با سر دادن شعارهای « مرگ بر آمریکا » ، « هیهات من الذله » ، « نه سازش نه تسلیم ، نبرد با آمریکا » از این اقدام خصمانه آمریکا اعلام انزجار کردند. 

در این تجمع دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر  اظهار داشت: قبل از شروع مذاکرات برجامی ، مسئولان دستگاه دیپلماسی کشور تنها راه رفع تحریمها را در توافقی می‌دیدند که واجباً باید آمریکا در آن حضور میداشت اما برجام به فرجام رسید و با خروج توهین آمیز آمریکای کذاب ، موضوعیت خود را از دست داد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محمد کریمی با توجه به سخنان رئیس‌جمهور ایران مبنی بر باقی ماندن در برجام بدون حضور آمریکا افزود : از امروز هر‌گونه سخن گفتن و برنامه‌ریزی درباره برجام را اتلاف وقت و از بین بردن بیش از پیش منابع و منافع کشور می‌دانیم.

این عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با توجه به عبور مسئولان کشور از خطوط قرمز در مذاکرات گفت : مقام معظم رهبری بارها فرمودند به آمریکا اعتماد نکنید و امروز این مهم بر همگان آشکار شد.

وی با توجه به تجاوز علنی رئیس جمهور آمریکا به برجام و خروج از آن تصریح کرد : مسئولان دیپلماسی کشور مانند عزاداری که نمی خواهد مرگ عزیزش را باور کند دست به دامان اروپا شدهاند و حاضر به پذیرش ادامه ذلّت بار برجام با عدم حضور آمریکا شدهاند همان اروپایی که در مذاکرات و وقایع مختلف آتش به جان جمهوری اسلامی انداخته است.

در این تجمع اعتراضی بیانیه جنبش دانشجویی استان بوشهر نیز قرائت شد که در قسمتی از این بیانیه آمده است: جنبش دانشجویی استان بوشهر ضمن محکوم کردن اقدام سخیف رئیس جمهور آمریکا از مسئولان کشور میخواهد که صنعت هسته ای هر چه سریع‌تر مانند سابق فعال شده و روند رو به رشد خود را ادامه دهد. مسئولان کشور به خارجیها اعتماد نکنند و با تکیه به نیروی داخلی و تولید داخلی مشکلات کشور را حل کنیم‌. ما هنوز هم معتقدیم که آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند اگر با اتحاد گوش به فرمان ولی امر مسلمین باشیم ، پیروز خواهیم شد.

در پایان دانشجویان با آتش کشیدن پرچمهای آمریکا و اسرائیل و آتش کشیدن نمادین ترامپ، خشم خود را از این اقدام آمریکا اعلام کردند.

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج بمناسبت 13 آبان؛واقعه ی سیزده آبان غروری مقدس و حماسه آفرین را در دل مومنان زنده کرد
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز کنگان؛اقدامات خصمانه آمریکا علیه ملت ایران افزایش یافته است
آرشیو