کد خبر : 97104تاریخ ثبت : 1397/2/29 09:17:40
در اینستاگرام یک تشکل دانشجویی مطرح شد:

شهیدِ غریبِ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر + عکس

با گذشت حدود یک سال و نیم از تدفین شهید گمنام در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ، عدم پیگیری مناسب مسئولان نسبت به تکمیل یادمان شهید گمنام این دانشگاه ، با واکنش یک تشکل دانشجویی در این دانشگاه مواجه شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، با گذشت حدود یک سال و نیم از تدفین شهید گمنام در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ، عدم پیگیری مناسب مسئولان نسبت به تکمیل یادمان شهید گمنام این دانشگاه ، با واکنش بسیج دانشجویی این دانشگاه مواجه شد.

صفحه اینستاگرام بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به نقل از یکی از دانشجویان این دانشگاه در انتقاد به این مسئله اینگونه نوشت :

 

‹‹ سلام بر عزیز خوش نام 16 ساله دانشگاهمون ؛ شهیدی که سی سال در غربت بیابان های مناطق جنگی بوده و تنها زائرش، حضرت مادر (س) بوده است. حال باید در غربت بی تدبیری و بی مسئولیتی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ، همچنان غریب باشد. مسئولانی که دائما ورد زبانشان این سخن است که: مشکل به زودی حل می شود؛ اما حکایت غریبانه، همچنان باقی است و گویا فراموش کرده اید که امنیت امروز جامعه ی ما، مدیون خون هایی است که این شهیدان تقدیم کرده اند و حاصل فداکاری ها و ایثار این شهیدان، امروز به صورت میزهایی است که شما پشت آن می نشینید و در امنیت کامل چایی !!! می خورید و حتی به فکر حل مشکل نیستید؛ و جالب اینجاست که نام مسئول !!! را نیز بر خود گذاشته اید.  برای یکبار هم شده آستین های خود را مردانه !!! بالا بزنید و فارغ از بهانه هایی همچون سیستم اداری و کاغذ بازی، وارد میدان شوید و دِین خود را نسبت به شهید خوش نام ادا کنید. مزار شهید خوش نام علاوه بر اینکه محفلی برای عاشقان است، باید مکان مناسبی جهت خلوت روح و تفکر و اندیشه نیز باشد اما وضعیت کلی محوطه، آن چنان که باید در شان شهید خوش نام و همچنین پذیرایی از عاشقان باشد نیست. با گذشت حدود یک سال و نیم از دفن شهید، همچنان بی مسئولیتی مسئولین دانشگاه بیش از هر چیزی، زینت بخش مزار این شهید عزیز می باشد. ››

 

 

                                                              

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
روابط عمومی فدراسیون فوتبال مطرح کرد :واکنش فدراسیون به مطلب سایت مارکا درباره کی‌روش
نه سیدجلال، نه وریا؛ قلی زاده خط خورد لیست نهایی تیم ملی اعلام شد
آماده شوک‌آورترین خبر ورزشیبدترین پرسپولیسی که شاید شاهد آن باشید
با حضور چهار استقلالی و دو پرسپولیسی تیم منتخب هفته بیست و هفتم لیگ برتر
قدردانی شاگردان شروشور از پروفسور قهرمانی دوم چگونه برای برانکو خاطره شد ؟
آرشیو