کد خبر : 97104تاریخ ثبت : 1397/2/29 09:17:40
در اینستاگرام یک تشکل دانشجویی مطرح شد:

شهیدِ غریبِ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر + عکس

با گذشت حدود یک سال و نیم از تدفین شهید گمنام در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ، عدم پیگیری مناسب مسئولان نسبت به تکمیل یادمان شهید گمنام این دانشگاه ، با واکنش یک تشکل دانشجویی در این دانشگاه مواجه شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، با گذشت حدود یک سال و نیم از تدفین شهید گمنام در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ، عدم پیگیری مناسب مسئولان نسبت به تکمیل یادمان شهید گمنام این دانشگاه ، با واکنش بسیج دانشجویی این دانشگاه مواجه شد.

صفحه اینستاگرام بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به نقل از یکی از دانشجویان این دانشگاه در انتقاد به این مسئله اینگونه نوشت :

 

‹‹ سلام بر عزیز خوش نام 16 ساله دانشگاهمون ؛ شهیدی که سی سال در غربت بیابان های مناطق جنگی بوده و تنها زائرش، حضرت مادر (س) بوده است. حال باید در غربت بی تدبیری و بی مسئولیتی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ، همچنان غریب باشد. مسئولانی که دائما ورد زبانشان این سخن است که: مشکل به زودی حل می شود؛ اما حکایت غریبانه، همچنان باقی است و گویا فراموش کرده اید که امنیت امروز جامعه ی ما، مدیون خون هایی است که این شهیدان تقدیم کرده اند و حاصل فداکاری ها و ایثار این شهیدان، امروز به صورت میزهایی است که شما پشت آن می نشینید و در امنیت کامل چایی !!! می خورید و حتی به فکر حل مشکل نیستید؛ و جالب اینجاست که نام مسئول !!! را نیز بر خود گذاشته اید.  برای یکبار هم شده آستین های خود را مردانه !!! بالا بزنید و فارغ از بهانه هایی همچون سیستم اداری و کاغذ بازی، وارد میدان شوید و دِین خود را نسبت به شهید خوش نام ادا کنید. مزار شهید خوش نام علاوه بر اینکه محفلی برای عاشقان است، باید مکان مناسبی جهت خلوت روح و تفکر و اندیشه نیز باشد اما وضعیت کلی محوطه، آن چنان که باید در شان شهید خوش نام و همچنین پذیرایی از عاشقان باشد نیست. با گذشت حدود یک سال و نیم از دفن شهید، همچنان بی مسئولیتی مسئولین دانشگاه بیش از هر چیزی، زینت بخش مزار این شهید عزیز می باشد. ››

 

 

                                                              

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه