کد خبر : 97141تاریخ ثبت : 1397/7/7 10:54:57

تجمع دانشجویان و طلاب استان بوشهر در اعتراض به تصویب FATF + عکس

به دنبال تصویب FATF در مجلس شورای اسلامی پس از نماز جمعه، دانشجویان و طلاب شهرهای بوشهر، دشتستان و خورموج در تجمعاتی نسبت به این موضوع اعتراض کردند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، در این تجمعات، دانشجویان و طلاب با در دست داشتن نوشته هایی درباره مفاد و عواقب پذیرش لوایح FATF به روشنگری افکار عمومی درباره خطرات پذیرش این لوایح پرداختند.

آیت الله صفایی بوشهری نیز در نماز جمعه این هفته بوشهر  به وضعیت اقتصاد در شرایط بین‌المللی پرداخته و خاطر نشان کردند : هر طرحی که از جهان غرب تدبیر می‌شود به سود نظام سرمایه‌داری رقم می‌خورد.
خطیب نماز جمعه بوشهر به سند FATF پرداخت و با بیان اینکه نخبگان و دانشجویان این سند را به ضرر کشور می‌دانند تصریح کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به ابعاد گوناگون سند FATF توجه کنند چراکه این سند در نهایت به ضرر ایران تمام می‌شود.
آیت‌الله صفایی بوشهری به مطالعات انجام شده در زمینه سند FATF پرداخت و افزود: با مطالعات انجام شده در زمینه سند FATF فضایی ترسیم و ایجاد می‌شود که ایران را دچار فشار اقتصادی در امور مالی می‌کند.
ایشان افزودند : FATF طراحی جهان سرمایه داری و صهیونیسم بین الملل برای کنترل و مدیریت اقتصادی و سیاسی دیگر کشورها است . تردیدی نیست که آنان مانند همیشه به دنبال ضرر و زیان کشورهای مستقل و انقلابی می باشند. اقتدار اقتصاد ایران بستگی به پیوستن به FATF ندارد بلکه در چهارچوب سند اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری ، معنا و مفهوم پیدا می کند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه