کد خبر : 97145تاریخ ثبت : 1397/7/8 20:48:16
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر:

دو عامل حمله به کامیون‌ها در کنگان دستگیر شدند

دو نفر از کسانیکه در شهرستان کنگان اقدام به سنگ پراکنی، توقف و ایجاد مزاحمت نسبت به رانندگان کامیون می‌کردند دستگیر و بازداشت شدند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: دو نفر از کسانیکه در شهرستان کنگان اقدام به سنگ پراکنی، توقف و ایجاد مزاحمت نسبت به رانندگان کامیون می‌کردند دستگیر و بازداشت شدند.
علی حسن‌پور در حاشیه مراسم تجلیل و معرفی رئیس دادگستری شهرستان دشتی اظهار داشت: متهمان پرونده شرکت فرآورده‌های نفتی بوشهر که ممنوع‌الخروج هستند و اموال و حساب‌های بانکی این متهمان توسط بازپرس مربوطه صادر و تحقیقات و حکم جلب دیگر متهمان این پرونده صادرشده است.
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: توسط شرکت پخش فرآوردهای نفتی بوشهر علیه پنج نفر اعلام‌جرم شد که در حال حاضر سه نفر از متهمان دستگیر که دو نفر قبلاً و یک نفر امروز صبح دستگیر شد و قرار قانونی صادر شده است.
وی افزود: دو متهم دیگر در این پرونده مطرح هستند که به عامل اصلی پرونده می‌باشند که حکم جلب آن‌ها نیز صادرشده است.
حسن‌پور با اشاره به تعرض به کامیون‌ها و وسایل نقلیه در سطح استان بوشهر خاطر نشان کرد: با دستورات مؤکد دادستانی کل کشور به تمام دادستان‌های شهرستان‌ها ابلاغ شده است با افراد که اقدام به ایجاد اخلال در روند حمل‌ونقل بار، تهدید رانندگان و تخریب وسایل نقلیه کنند برخورد کنند.
وی افزود: کسانی که اقدام به سنگ پراکنی، توقیف و ایجاد مزاحمت می‌کنند به‌طورجدی با آن‌ها برخورد می‌شود و مراجع انتظامی و اطلاعاتی پای‌کار هستند.
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: روز گذشته دو نفر از کسانی که در حوزه قضایی شهرستان کنگان که اقدام به ایجاد اخلال در روند حمل‌ونقل بار، تهدید رانندگان و تخریب وسایل نقلیه و سنگ پراکنی، می‌کردند دستگیر و بازداشت شدند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
بیانه دانشجویان گناوه به مناسبت روز دانشجو؛آمریکا در هیچ عرصه ای قابل اعتماد نیست
بیانبه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اهرم :بسیج پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه است
آرشیو