کد خبر : 97145تاریخ ثبت : 1397/7/8 20:48:16
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر:

دو عامل حمله به کامیون‌ها در کنگان دستگیر شدند

دو نفر از کسانیکه در شهرستان کنگان اقدام به سنگ پراکنی، توقف و ایجاد مزاحمت نسبت به رانندگان کامیون می‌کردند دستگیر و بازداشت شدند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: دو نفر از کسانیکه در شهرستان کنگان اقدام به سنگ پراکنی، توقف و ایجاد مزاحمت نسبت به رانندگان کامیون می‌کردند دستگیر و بازداشت شدند.
علی حسن‌پور در حاشیه مراسم تجلیل و معرفی رئیس دادگستری شهرستان دشتی اظهار داشت: متهمان پرونده شرکت فرآورده‌های نفتی بوشهر که ممنوع‌الخروج هستند و اموال و حساب‌های بانکی این متهمان توسط بازپرس مربوطه صادر و تحقیقات و حکم جلب دیگر متهمان این پرونده صادرشده است.
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: توسط شرکت پخش فرآوردهای نفتی بوشهر علیه پنج نفر اعلام‌جرم شد که در حال حاضر سه نفر از متهمان دستگیر که دو نفر قبلاً و یک نفر امروز صبح دستگیر شد و قرار قانونی صادر شده است.
وی افزود: دو متهم دیگر در این پرونده مطرح هستند که به عامل اصلی پرونده می‌باشند که حکم جلب آن‌ها نیز صادرشده است.
حسن‌پور با اشاره به تعرض به کامیون‌ها و وسایل نقلیه در سطح استان بوشهر خاطر نشان کرد: با دستورات مؤکد دادستانی کل کشور به تمام دادستان‌های شهرستان‌ها ابلاغ شده است با افراد که اقدام به ایجاد اخلال در روند حمل‌ونقل بار، تهدید رانندگان و تخریب وسایل نقلیه کنند برخورد کنند.
وی افزود: کسانی که اقدام به سنگ پراکنی، توقیف و ایجاد مزاحمت می‌کنند به‌طورجدی با آن‌ها برخورد می‌شود و مراجع انتظامی و اطلاعاتی پای‌کار هستند.
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: روز گذشته دو نفر از کسانی که در حوزه قضایی شهرستان کنگان که اقدام به ایجاد اخلال در روند حمل‌ونقل بار، تهدید رانندگان و تخریب وسایل نقلیه و سنگ پراکنی، می‌کردند دستگیر و بازداشت شدند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه