کد خبر : 97255تاریخ ثبت : 1397/7/30 11:41:55
بامداد امروز در فرودگاه امام خمینی(ره) صورت گرفت؛

تقدیر از سنگربان لژیونر تیم ملی هندبال توسط جنبش عدالتخواه دانشجویی +عکس

من از دو هفته پیش به مسئولان باشگاه گفته بودم که مقابل این تیم بازی نخواهم کرد. اما چند روز قبل دوباره از من پرسیدند و وقتی که دیدند بر تصمیم خود مصرّ هستم، ناراحت شدند. پست دروازه‌بانی یکی از ارکان هندبال است و خدا را شکر دروازه‌بان دیگر ما هم آماده بود.

به گزارش "دانشجونیوز" ، جمعی از اعضای جنبش عدالتخواه دانشجویی بامداد امروز با حضور در فرودگاه امام خمینی(ره)  از دروازه بان تیم ملی هندبال که چندی پیش همراه با تیمش (استوا بخارست) در مسابقات کاپ اروپا در دو بازی مقابل رژیم اشغالگر قدس به میدان نرفت تقدیر کرد.

در این برنامه "تندیس آزادگی" از طرف اعضای جنبش عدالتخواه دانشجویی به محسن باباصفری دروازبان تیم ملی هندبال، به پاس اقدام ارزشمند او در حمایت از مردم فلسطین تقدیم شد.

 

گفتنی است محسن باباصفری، دروازه‌بان تیم ملی هندبال که در این فصل برای تیم استوا بخارست بازی می‌کند هفته گذشته در کاپ اروپا مقابل تیمی از رژیم صهیونیستی حاضر به بازی نشد. او  در گفت‌وگویی با تسنیم، درخصوص عدم رویارویی با تیمی از رژیم صهیونیستی در کاپ اروپا گفته بود: ما روز یکشنبه با مکابی اسرائیل در کاپ اروپا بازی داشتیم که من حاضر نشدم در این دیدار بازی کنم. تیم ما در این بازی با نتیجه 25 بر 23 به برتری رسید. بازی دوم در اسرائیل است که باز هم  شرکت نخواهم کرد. اگر پیروز این بازی شویم به دور بعد راه خواهیم یافت و اگر با 3 گل ببازیم حذف می‌شویم.

وی تأکید کرده: "من از دو هفته پیش به مسئولان باشگاه گفته بودم که مقابل این تیم بازی نخواهم کرد. اما چند روز قبل دوباره از من پرسیدند و وقتی که دیدند بر تصمیم خود مصرّ هستم، ناراحت شدند. پست دروازه‌بانی یکی از ارکان هندبال است و خدا را شکر دروازه‌بان دیگر ما هم آماده بود. ان‌شاءالله در دیدار برگشت که روز جمعه خواهد بود، تیم ما برنده بازی خواهد بود. چون اگر حذف شویم، تمامی انتقادها به‌سمت من خواهد بود که چرا در مسابقات حضور نداشتیم.طبق قراردادی که دارم، به‌دلیل عدم حضور در این دو بازی جریمه خواهم شد. امروز شنیدم فردا قرار است میزان جریمه مشخص شود. فعلاً چیزی نگفتند چون مدیرعامل باشگاه به ارزش‌‌های کشور ما احترام می‌گزارد و برای من حرف او اهمیت دارد".

 

خبرنامه دانشجویان ایران

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو