کد خبر : 97275تاریخ ثبت : 1397/8/12 10:56:28
یادداشت ؛

آمریکایی ها نمی توانند خللی در فروش نفت ایران وارد کنند

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبایی بوشهر: 13آبان 97 هیچ اتفاقی نخواهد افتاد بلکه این ما هستیم که بواسطه نفوذ منطقه ای و قدرت موشکی دست بالاتر را داریم و آمریکایی ها نمی توانند هیچ گونه خللی در فروش نفت ایران وارد کنند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبایی بوشهر به مناسبت یوم الله 13آبان در یادداشتی با اشاره به حوادث رخ داده در 13 آبان و همزمانی این روز با شروع تحریم های جدید آمریکا و ایستادگی ملت ایران نوشت: 13 آبان 97 هیچ اتفاقی نخواهد افتاد بلکه این ما هستیم که بواسطه نفوذ منطقه ای و قدرت موشکی دست بالاتر را داریم و آمریکایی ها نمی توانند هیچ گونه خللی در فروش نفت ایران وارد کنند.

متن کامل این یادداشت به شرح زیر است:

عجب روزی است این 13 آبان . از سخنرانی امام خمینی در 4 آبان 42 بر علیه لایحه کاپیتولاسیون و تبعید امام به ترکیه در 13 آبان به دستور شاه تا کشتار بی رحمانه دانش آموزان و دانشجویان توسط عمال آمریکا و تا مهم تر از آن حمله دانشجویان پیرو خط امام به سفارت امریکا که امام خمینی آن را انقلاب دوم خواند ، اما این وسط باز جماعت غرب گرا در ایران از این اقدام دانشجویان که مورد تایید رهبر نهضت نیز قرار گرفته بود ناراحت شدند و کار به استعفای دولت موقت دکتر بازرگان کشید. وقتی 3 روز قبل از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان ، بازرگان با مقامات آمریکایی در الجزایر دیدار میکند ،  باید بدانیم که او بزرگ ترین امید آمریکایی ها برای تسلط دوباره بر ایران است. بازرگان با همه ضعف و قوت هایش رفت . در سال 92 دولتی در ایران روی کار آمد که باب مذاکره با امریکا را باز کرد . زدن حرف هایی مثل این که خزانه خالی است و ربط دادن مشکل محیط زیست و آب خوردن مردم با برجام همه گراهایی هستند که عده ای عمدی یا سهوی به دشمن دادند . وقتی شما همه مشکلات اقتصادی کشورتان را به برجام ربط می دهید معلوم است آن ها برجام را اهرمی برای فشار میدانند. قرار بود با برجام همه چیز حل شود از مشکلات اقتصادی تا روابط خارجی مان . گفتند برجام سایه جنگ را بر کشور برداشت ، درحالی که در دوران انعقاد برجام ، مقامات عربستان سعودی که زمانی برای سفر مقامات ایرانی به ریاض التماس میکرند ، ما را تهدید نظامی میکنند. اردیبهشت 97 ترامپ از برجام خارج می شود و ایران هیچ گونه استراتژی برای مقابله با این حربه ندارد ، هنوز تحریم ها اجرا نشده ، دلار سر به فلک میکشد و قیمت کالاهای اساسی مردم چند برابر میشود ولی دوباره نگاه به غرب است ، این بار دروغی به نام برجام اروپایی برای معطل کردن مردم . در حالی که تمام شرکت های اروپایی از ایران رفته اند از برجامی که قرار بود تحریم ها را بردارد و دلار را هزار تومان کند فقط اجرای تحریم های بانکی و نفتی باقی مانده و دلار حداقل 15 هزار تومانی .جالب آن است که آمریکا از برجام خارج شده و مدام ما را تهدید میکند ولی ما هنوز در برجام هستیم و قلب راکتور اراک هنوز با بتون پر است . این قدر غرب گرا هستند که حاضر نشدند حداقل تعهدات خودشان در برجام را تعدیل کنند. نکته بسیار عجیب این است که دولتمردان مداوم میگویند  13 ابان اتفاقی نخواهد افتاد . مگر قرار است اتفاقی بیفتد . ملت ایران از 13 آبان ترسی ندارند شما از آن میترسید. این اولین بار نیست که ما تحریم میشویم آخرین بار هم نیست .اگر به کشورگردی های پمپئو دقت کنیم میبینم به سراغ تمام مشتریان نفت ایران رفت ولی نتوانست کاری کند و حتی به خاطر این که هند که بیشترین خریدار نفت ایران است حاضر به کاهش خرید نفت از ایران نشده رابطه امریکا با هند شکر آب شده است . در کلام پایانی باید بگویم که 13 آبان 97 هیچ اتفاقی نخواهد افتاد بلکه این ما هستیم که بواسطه نفوذ منطقه ای و قدرت موشکی دست بالاتر را داریم و آمریکایی ها نمی توانند هیچ گونه خللی در فروش نفت ایران وارد کنند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه