کد خبر : 97276تاریخ ثبت : 1397/8/12 11:02:28
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز کنگان؛

اقدامات خصمانه آمریکا علیه ملت ایران افزایش یافته است

آمریکا همان آمریکای چهل سال گذشته است و هیچ اقدامی جهت کاهش در سیاست های خصمانه خود علیه ملت ایران انجام نداده و بلکه بر شدت خصومت خود افزوده است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز کنگان در بیانیه ای بمناسبت یوم الله ۱۳ آبان اشاره کرد: آمریکا همان آمریکای چهل سال گذشته است و هیچ اقدامی جهت کاهش در سیاست های خصمانه خود علیه ملت ایران انجام نداده و بلکه بر شدت خصومت خود افزوده است. متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

 

لتجدن اشد الناس عداوه للذین آمنوا الیهود والذین اشرکوا..‌.(مائده ۸۲)

همانا نخواهی یافت دشمن ترین مردم نسبت به مومنان جز یهود و مشرکان را...

آبان ماه به لحاظ اتفاقات قبل و بعد از انقلاب ماهی پر فراز و نشیب است. از سخنرانی آتشین امام خمینی در ۴ آبان ۴۳ تا دستگیری ایشان و تبعید به ترکیه در ۱۳ آبان همان سال، از تظاهرات انقلابی دانش آموزان در ۱۳ آبان سال ۵۷ و شهادت جمعی از آنان به دست عمال آمریکا  تا تسخیر انقلابی لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان شجاع پیرو خط امام.

آن زمان هم یک جریان غرب گرا سکان اجرایی کشور را در دست گرفته بود و این تسخیر انقلابی که به فرموده پیر جماران انقلاب دوم لقب گرفت به مزاق آنها خوش نیامد ، در نتیجه دولت بازگان استعفا کرد. اما قبل از این اتفاق مهم بازرگان یک دیدار محرمانه با برژینسکی مشاور امنیت ملی کاخ سفید در الجزایر داشت که چند روز بعد از تسخیر لانه جاسوسی افشا شد و وی زیر بار فشار افکار عمومی استعفا کرد. اگر به این دیدار محرمانه خوب دقت کنیم میبینیم که در آن روزها بازرگان و دولتش یکی از امید های آمریکا جهت سلطه دوباره بر ایران بود که به حمدلله نقشه شوم آنها خنثی و نقش بر آب شد. آمریکا در طول چهل سال عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی انواع اقدامات مخرب جهت ضربه زدن و سرنگونی این انقلاب طراحی کرد . از حمایت آشکار و پنهان از کودتاهای اوایل انقلاب تا هجوم نظامی به ایران ، از تهییج و تجهیز صدام جهت حمله به ایران و در اختیار قرار دادن انواع سلاح ها و مهمات ممنوعه کشتار جمعی جهت حفظ موقعیت شکننده صدام در جبهه ها ، از حمایت و تجهیز منافقان جهت ترور مسئولین رده بالای کشور در اوج ترورها در دهه ۶۰ ، از تشکیل انجمن تحریم و فشار جهت ایجاد حصار اقتصادی برای تضعیف روحیه مردم و دولت برای تسیلم شدن در مقابل خواسته های کاخ سفید ، از هدف قرار دادن و سرنگونی هواپیمای مسافر بری ایران و شهادت ۲۹۰ نفر انسان بیگناه در خلیج فارس ، از تشکیل گروه های تروریستی وهابی جهت بر هم زدن آرامش منطقه و طرح تجزیه کشور ها جهت خرید و تامین امنیت برای رژیم جعلی صهیونیستی . همه ی این مطالب گوشه کوچکی از لیست بلندبالای جنایت ها و خیانت های دولت تروریسم پرور آمریکا علیه ملت ایران است.

با این وجود هنوز هم هستند کسانی که در خواب آمریکا به سر میبرند که به گفته آن پیر سفر کرده خمینی کبیر خدا آنها را از خواب بیدار کند. در زمان حال نیز دولت فعلی آمریکا از هیچ اقدامی جهت ضربه زدن به انقلاب فروگذار نکرده و قطعا به مانند چهل سال گذشته توطئه های آنها به خودشان باز میگردد. آمریکا همان آمریکای چهل سال گذشته است و هیچ اقدامی جهت کاهش در سیاست های خصمانه خود علیه ملت ایران انجام نداده و بلکه بر شدت خصومت خود افزوده است. طبق گفته مقام معظم رهبری مردم باید یک دل و یک رنگ باشند و از دولت منتخب حمایت کنند و با دولت در یک جبهه واحد علیه دشمنان بجنگند. اما این مطلب بدان معنا نیست که از نقد و نصیحت دلسوزانه ، کارآمد و سازنده به دولت دست بکشیم. چرا که تنها چیزی که یک ملت را به زوال می کشاند تفرقه و چند دستگی است.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه