کد خبر : 97284تاریخ ثبت : 1397/8/13 13:03:10
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام؛

کربلای ما مهران و خدمت به زوار اربعین بود/ خدمت‌رسانی موکب دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به بیش از ۶۰۰۰۰ زائر + تصاویر

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام با بیان اینکه کربلای ما مهران و خدمت به زوار اربعین بود، گفت: در طول ۶ روز به ۶۰ هزار زائر خدمت‌رسانی شده است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، محمدرضا خدادادی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام با اشاره به خدمات  موکب دانشجویی در مهران میدان اربعین و موکب در کمربندی شرقی ایلام گفت: روزانه ۵۰۰۰ وعده غذایی و ۵۰۰۰ میان وعده به زوار خدمات داده شد.

 
 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام افزود: به صورت کلی در طول ۶ روز به ۶۰۰۰۰ نفر زائر خدمت رسانی شده است.

 خدادادی خاطرنشان کرد: خدمت به زوار محترم اباعبدلله افتخاری بود که نصیب ما شد و امام حسین (ع) ما را به عنوان خدمتگار زوار خود پذیرفت و این توفیقی عظیم و بزرگ برای ما بود  این احساس قطعا وصف ناشدنی است و با هیچ کلماتی نمیتوان آن را توصیف کرد. خیلی برایم جالب بود بعضی از دوستان میخواستند به کربلا سفر کنند و شرایطش را هم داشتند، اما با جمله‌ای زیبا گفتند کربلای ما مهران و خدمت به زوار است.
 
کربلای ما مهران و خدمت به زوار بود/  خدمت رسانی موکب دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به بیش از ۶هزار زوارکربلای ما مهران و خدمت به زوار بود/  خدمت رسانی موکب دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به بیش از ۶هزار زوارکربلای ما مهران و خدمت به زوار بود/  خدمت رسانی موکب دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به بیش از ۶هزار زوارکربلای ما مهران و خدمت به زوار بود/  خدمت رسانی موکب دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به بیش از ۶هزار زوار کربلای ما مهران و خدمت به زوار بود/  خدمت رسانی موکب دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به بیش از ۶هزار زوارکربلای ما مهران و خدمت به زوار بود/  خدمت رسانی موکب دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به بیش از ۶هزار زوارکربلای ما مهران و خدمت به زوار بود/  خدمت رسانی موکب دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به بیش از ۶هزار زوار
خبرگزاری دانشجو

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه