کد خبر : 97284تاریخ ثبت : 1397/8/13 13:03:10
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام؛

کربلای ما مهران و خدمت به زوار اربعین بود/ خدمت‌رسانی موکب دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به بیش از ۶۰۰۰۰ زائر + تصاویر

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام با بیان اینکه کربلای ما مهران و خدمت به زوار اربعین بود، گفت: در طول ۶ روز به ۶۰ هزار زائر خدمت‌رسانی شده است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، محمدرضا خدادادی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام با اشاره به خدمات  موکب دانشجویی در مهران میدان اربعین و موکب در کمربندی شرقی ایلام گفت: روزانه ۵۰۰۰ وعده غذایی و ۵۰۰۰ میان وعده به زوار خدمات داده شد.

 
 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام افزود: به صورت کلی در طول ۶ روز به ۶۰۰۰۰ نفر زائر خدمت رسانی شده است.

 خدادادی خاطرنشان کرد: خدمت به زوار محترم اباعبدلله افتخاری بود که نصیب ما شد و امام حسین (ع) ما را به عنوان خدمتگار زوار خود پذیرفت و این توفیقی عظیم و بزرگ برای ما بود  این احساس قطعا وصف ناشدنی است و با هیچ کلماتی نمیتوان آن را توصیف کرد. خیلی برایم جالب بود بعضی از دوستان میخواستند به کربلا سفر کنند و شرایطش را هم داشتند، اما با جمله‌ای زیبا گفتند کربلای ما مهران و خدمت به زوار است.
 
کربلای ما مهران و خدمت به زوار بود/  خدمت رسانی موکب دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به بیش از ۶هزار زوارکربلای ما مهران و خدمت به زوار بود/  خدمت رسانی موکب دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به بیش از ۶هزار زوارکربلای ما مهران و خدمت به زوار بود/  خدمت رسانی موکب دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به بیش از ۶هزار زوارکربلای ما مهران و خدمت به زوار بود/  خدمت رسانی موکب دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به بیش از ۶هزار زوار کربلای ما مهران و خدمت به زوار بود/  خدمت رسانی موکب دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به بیش از ۶هزار زوارکربلای ما مهران و خدمت به زوار بود/  خدمت رسانی موکب دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به بیش از ۶هزار زوارکربلای ما مهران و خدمت به زوار بود/  خدمت رسانی موکب دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به بیش از ۶هزار زوار
خبرگزاری دانشجو

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
در بیانیه دانشجویان دانشگاه پیام نور خورموج؛اصلاحاتی که از دین خارج است فتنه 88 را رقم می زند
در بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج؛حماسه 9 دی تجلی عینی مردم سالاری دینی بود
در بیانیه دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه خلیج فارس؛در فتنه 88 ، ملت ایران هزینه بی بصیرتی خواص را دادند
آرشیو