کد خبر : 97287تاریخ ثبت : 1397/8/13 13:26:01
حجت‌الاسلام و المسلمین عباس دشتی؛

کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه‌‌های علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار خواهد شد.

رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت مدیون فداکاری مردان چون شهید رهنمون و شهدای دانشجو، دانشگاهی، مردمی و خانواده‌های آنان است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، حجت‌الاسلام و المسلمین عباس دشتی در نشست هماهنگی کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور گفت: امروزه وظیفه ما یادآوری و آگاه‌سازی نسل جدیدی است که جنگ را درک نکرده‌اند.
حجت الاسلام دشتی خاطر نشان کرد: امروز استکبار جهانی به سردمداری آمریکا به دنبال این است که ذهن‌های نسل جدید را در اختیار بگیرد.
وی با اشاره به سیاست‌های همیشگی دشمنان انقلاب اسلامی گفت: شیوه و روش دشمن از صدر اسلام تاکنون تفاوتی نکرده است این ما هستیم که باید هوشیار باشیم، چرا که دشمن می‌خواهد تفکر غلط را در ملت نهادینه کند و مردم را از مسیر حق دور سازد.
رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطر نشان کرد: میزبانی از کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور افتخاری است که نصیب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شده است و باید با اجرای شایسته برنامه‌های مدون شده قدر‌دان این افتخار بزرگ باشیم.
حجت الاسلام دشتی تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از جمله ضرورت‌هایی است که می‌توان با تدارک محتوای مناسب و نوآوری در کنگره شهدای وزارت بهداشت به آن پرداخت.
کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه‌‌های علوم پزشکی کشور اسفندماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو