کد خبر : 97294تاریخ ثبت : 1397/8/13 13:55:24
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر:

شکستن ابهت پوشالی قدرت‌های شیطانی دستاورد عظیم انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: شکستن ابهت پوشالی قدرت‌های شیطانی دستاورد عظیم انقلاب اسلامی است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، سردار علی رزمجو صبح یکشنبه در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در بوشهر اظهار داشت: تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی از ابتدا تا امروز با انواع تهدیدات و تحریم‌ها توسط دشمنان انقلاب اسلامی روبرو بوده و از طرف دیگر شاهد حماسه‌آفرینی‌هایی که نظیر آن در تاریخ جوامع و ملل دنیا کمتر پیدا می‌شود از طرف دوست‌داران انقلاب اسلامی بوده است.

وی اضافه کرد: دوران انقلاب اسلامی شاهد نقاط عطف و سرنوشت‌سازی است که هرکدام سند افتخار، عزت، سربلندی و راهنمای نسل حاضر و نسل‌های آینده‌ای است که به سوی آینده‌ای متعالی هدایت می‌کند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر ادامه داد: یکی از دستاوردهای بزرگ و اعجازبرانگیز انقلاب اسلامی و جوانان غیرتمند انقلابی شکستن ابهت پوشالی قدرت‌های شیطانی در راس آن استکبار غرب به سرکردگی آمریکای جهان‌خوار است.

وی افزود: در این میان ۱۳ آبان به شکوهمندی و عزت‌مندی صحنه‌ها برای الگو و سرمشق انسان‌های حقیقت‌جو در مقیاس جهانی تبدیل شده است. امروز ۱۳ آبان شعار مرگ بر آمریکا را به دیگر قاره‌ها صادر کرده است.

سردار رزمجو ادامه داد: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به عنوان سفارت‌خانه این کشور که مشغول توطئه بر علیه جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف و گسترده بود تحقیر امریکا را به عنوان یک قدرت دروغین جهانی به ارمغان آورد. 

وی بیان کرد: اقدام دانشجویان پیرو خط امام در زمان خود و برای آینده بزرگترین و محکم‌ترین سیلی را بر پیکره استکبار نواخت و قدرت جمهوری اسلامی ایران را به استکبار و در راس آن آمریکا و غالب بودن این قدرت را به ارمغان آورد و قدرت انقلاب اسلامی را غالب بر قدرت آمریکا کرد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر خاطرنشان کرد: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا یک طرح عینی مبارزه با استکبار را برای جهانیان به ارمغان آورد و تجلی ملت قهرمان و سلحشور ایران در برابر استکبار جهانی در ۱۳ آبان رقم می‌خورد.

وی گفت: سیل خروشان جمعیتی که اکنون در سراسر کشور شاهد حضور گسترده آنها در روز مبارزه با استکبار جهانی هستیم شاهد این مدعا است. روز ملی مبارزه با استکبار سند بصیرت، غیرت، مردانگی و شجاعت جوانان انقلابی و استکبارستیزی همراه با اقشار مختلف مردم و مسئولان در ابعاد مختلف است.

سردار رزمجو اظهار داشت: ۱۳ آبان‌ماه روز اعلام پایداری و وفاداری و ازخودگذشتگی ملت همراه با مسئولان در برابر آمریکا و روز تجلی آزادی و شجاعت و استقلال ملت قهرمان و سلحشور ایران اسلامی است.

وی بیان کرد: این راهپیمایی و این تجمع بی‌نظیر همراه با اقشار مختلف مردم ویژگی استکبارستیزی مردم را تقویت و به سردمداران آمریکا این پیام را می‌دهد که همان‌طوری که بعد از تصرف و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا امام با آن جرات و شجاعت بین‌المللی فرمودند که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند کند، امروز هم که ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد، و آمریکا نتوانسته غلطی کند، پیام این جمعیت این است که تا قرن‌های آینده هم آمریکا هیچ غلطی نخواهد کرد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو