کد خبر : 97300تاریخ ثبت : 1397/8/15 11:09:13
مصلح در نشست شورای پژوهش استان بوشهر؛

برنامه‌های هفته پژوهش در استان بوشهر تشریح شد

رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر از برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری و فن بازار در بوشهر خبر داد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، عبدالمجید مصلح ظهر چهارشنبه در نشست شورای پژوهش استان بوشهر با اشاره به هفته پژوهش که از ۲۴ تا ۳۰ آذرماه برگزار خواهد شد، گفت: هدف اصلی در هفته پژوهش ملموس کردن نتایج پژوهش و فناوری در زندگی مردم است.

وی بیان کرد: کشور از ظرفیت علمی خوبی برخوردار است اما به نحو شایسته نتوانستیم از ظرفیت های پژوهشی برای حل مشکلات کشور استفاده کنیم.

مصلح افزود: هفته پژوهش امسال با شعار پژوهش هدفمند، فناوری ارزش آفرین در خدمت تولید ملی با ویژه برنامه‌های مختلفی در استان دنبال خواهد شد.

رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر اضافه کرد: نواختن زنگ پژوهش در مدارس، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری و فن بازار، جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان، جشنواره دانش آموزی و تجلیل از دانش‌آموزان برتر، برگزاری نشست های تخصصی و سمینارهای علمی و پژوهشی، برنامه دانشگاه با درهای باز، دیدار با نخبگان و پیشکسوتان علمی، مخترعان و کارآفرینان و تجلیل از ایشان، برگزاری سمینارهای شناسایی نیازهای پژوهش و فناوری و برگزاری تورهای پژوهشی بازدید از مراکز تولیدی، معدنی و پژوهشی استان از جمله برنامه‌های هفته پژوهش در استان بوشهر است.

خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج بمناسبت 13 آبان؛واقعه ی سیزده آبان غروری مقدس و حماسه آفرین را در دل مومنان زنده کرد
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز کنگان؛اقدامات خصمانه آمریکا علیه ملت ایران افزایش یافته است
آرشیو