کد خبر : 97300تاریخ ثبت : 1397/8/15 11:09:13
مصلح در نشست شورای پژوهش استان بوشهر؛

برنامه‌های هفته پژوهش در استان بوشهر تشریح شد

رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر از برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری و فن بازار در بوشهر خبر داد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، عبدالمجید مصلح ظهر چهارشنبه در نشست شورای پژوهش استان بوشهر با اشاره به هفته پژوهش که از ۲۴ تا ۳۰ آذرماه برگزار خواهد شد، گفت: هدف اصلی در هفته پژوهش ملموس کردن نتایج پژوهش و فناوری در زندگی مردم است.

وی بیان کرد: کشور از ظرفیت علمی خوبی برخوردار است اما به نحو شایسته نتوانستیم از ظرفیت های پژوهشی برای حل مشکلات کشور استفاده کنیم.

مصلح افزود: هفته پژوهش امسال با شعار پژوهش هدفمند، فناوری ارزش آفرین در خدمت تولید ملی با ویژه برنامه‌های مختلفی در استان دنبال خواهد شد.

رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر اضافه کرد: نواختن زنگ پژوهش در مدارس، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری و فن بازار، جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان، جشنواره دانش آموزی و تجلیل از دانش‌آموزان برتر، برگزاری نشست های تخصصی و سمینارهای علمی و پژوهشی، برنامه دانشگاه با درهای باز، دیدار با نخبگان و پیشکسوتان علمی، مخترعان و کارآفرینان و تجلیل از ایشان، برگزاری سمینارهای شناسایی نیازهای پژوهش و فناوری و برگزاری تورهای پژوهشی بازدید از مراکز تولیدی، معدنی و پژوهشی استان از جمله برنامه‌های هفته پژوهش در استان بوشهر است.

خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
در بیانیه دانشجویان دانشگاه پیام نور خورموج؛اصلاحاتی که از دین خارج است فتنه 88 را رقم می زند
در بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج؛حماسه 9 دی تجلی عینی مردم سالاری دینی بود
در بیانیه دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه خلیج فارس؛در فتنه 88 ، ملت ایران هزینه بی بصیرتی خواص را دادند
آرشیو