کد خبر : 97313تاریخ ثبت : 1397/8/16 10:54:00
قدیری‌ابیانه در دانشگاه آزاد دامغان:

فتنه سازماندهی شده در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب در راه است

عضو شورای بین‌الملل پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: فتنه سازماندهی شده در آستانه چهل سالگی انقلاب در راه است که باید مردم را آگاه کرد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، محمد حسن قدیری ابیانه، عضو شورای بین‌الملل پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در همایش بصیرتی که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه دامغان برگزار شد، گفت: امروز باید با آگاه سازی تصورات غلطی که در توده مردم نسبت به درآمد‌های نفتی و اختلاس‌ها وجود دارد را اصلاح کرد.


قدیری ابیانه گفت: با توجه به شرایط حساس فعلی و نقشه‌های دشمن به منظور فشار بر جمهوری اسلامی ایران  دشمن در صدد براندازی با استفاده نیرو‌ها و پتانسیل‌های داخلی بوده و با متوسل شدن به حربه قدیمی تشکیک و تفرقه نیز این کار را انجام خواهد داد.

وی با توجه به چلهمین سالگرد انقلاب اسلامی و فشار‌های بی وقفه دشمن به منظور ضربه زدن به انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: فتنه سازماندهی شده در آستانه چهل سالگی انقلاب در راه است که باید مردم را آگاه کرد. باید با آگاه سازی و روشن کردن فضای فعلی جامعه، تصورات غلط مردم را نسبت به درآمد‌های نفتی و اختلاس‌ها اصلاح کرد.

قدیری ابیانه تصریح کرد: با اصلاح این تصورات و تفکرات میتوان جلوی بسیاری از نقشه‌ها و حربه‌های دشمن به منظور ضربه زدن زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی را گرفت. در میان توده مردم این تفکر که حکومت باید تمام نیاز‌های مردم را تامین کند، وجود دارد.

وی  افزود: در سراسر دنیا این مردم هستند که نیاز‌های حکومت را برطرف می‌کنند و امروز دشمن با مطرح نمودن اینگونه مباحث و شبهات قصد این را دارد که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ناکار آمد جلوه دهد. متاسفانه تصور نا کار آمدی نظام جمهوری اسلامی ایران در تفکرات توده مردم شکل گرفته و بعضا دین را نیز نا کارآمد می‌دانند که خود این مسئله نیز باعث دین گریزی گردیده است و این همان چیزی است که دشمن روی آن سرمایه گذاری کرده است.

 قدیری ابیانه خاطرنشان کرد: این تفکر غلط که حکومت باید تمامی نیاز‌های ما را مرتفع کنند، باعث مطالبه گری نادرست شده است که این مطالبه گری نادرست نیز زمنیه ساز تنبلی اجتماعی شده است.

خبرگزاری دانشجو

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو