کد خبر : 97351تاریخ ثبت : 1397/8/22 08:51:50
رئیس دانشگاه فرهنگیان بوشهر:

تقویت همکاری دانشگاه فرهنگیان بوشهر و دانشگاه کربلا

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: مقدمات تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه فرهنگیان بوشهر و دانشگاه کربلا انجام شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، اکبر مولایی با بیان این مطلب اظهار داشت: به دعوت رسمی دکتر موید عمران چیاد رئیس دپارتمان زبان دانشگاه دولتی کربلا، ضمن بازدید از بخش های مختلف دانشگاه و حضور در بین دانشجویان آنجا سخنرانی علمی با موضوع ویژگی های نوین یک معلم زبان انگلیسی در سالن اجتماعات سازمان مرکزی دانشگاه داشتیم.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: از این سخنرانی که با حضور اعضا هیئت علمی و دانشجویان آن دانشگاه صورت گرفت استقبال بسیار خوبی انجام شد که در پایان این نشست به پرسش های دانشجویان و اعضای هیئت علمی آن دانشگاه پاسخ داده شد.

مولایی تصریح کرد: پس از این نشست، با معاون اداری - مالی و معاون آموزشی پژوهشی دو نشست متوالی داشتیم و مقدماتی برای عقد تفاهم نامه دوجانبه بین دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر و دانشگاه دولتی کربلا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی بیان کرد: نسخه اولیه‌ای از تفاهم‌نامه رد و بدل شد تا ظرف یک ماه طرفین بندهای مورد توافق را اصلاح کرده و پس از نهایی شدن بندهای آن برای عقد تفاهم نامه به وزارت علوم و تحقیقات کشور عراق و طرفین سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان کشور ارسال شود.

در پایان این نشست‌ها ضمن ابراز خرسندی هر دو طرف و اشتیاق برای همکاری دوجانبه تندیس سپاس رئیس دانشگاه کربلا توسط دکتر قیس حسین عباس معاون اداری مالی آن دانشگاه به رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر تقدیم شد.

خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه