کد خبر : 97357تاریخ ثبت : 1397/8/23 10:12:22
گزارش توئیتری/

آمریکا بجای «گنبد آهنی» گنبد پوشالی به اسرائیل قالب کرده/ فلسطین برای نابودی رژیم صهیونیستی کافی است

بسیاری از کاربران فضای مجازی با تمسخر و طعنه به ادعای رژیم اشغالگر قدس مبنی بر عدم نفوذ گنبد آهنین واکنش‌های متفاوتی در صفحات توئیتر خود منتشر کردند.

به گزارش "دانشجونیوز" ،نیرو‌های مقاومت فلسطینی در پاسخ به حملات رژیم صهیونیستی به خان‌یونس، شامگاه دوشنبه شهرک‌های حومه نوار غزه را هدف حملات راکتی و خمپاره‌ای خود قرار دادند.


در این حملات راکتی نیرو‌های مقاومت یک دستگاه اتوبوس شهرک‌نشینان در نزدیکی نوار غزه را هدف قرار دادند و آژیر خطر در شهرک‌های اطراف غزه به صدا درآمد که ۱۰ نفر از شهرک‌نشینان در این حملات موشکی فلسطینیان زخمی شده و وضعیت جسمانی یکی از آن‌ها وخیم است.

نیرو‌های مقاومت فلسطین موفق شدند بیش از ۴۷۰ موشک از سمت نوارغزه به سمت اراضی اشغالی شلیک کنند.

رسانه‌های این رژیم اذعان کردند که سامانه دفاع موشکی «گنبد آهنین» همچنان ناکارآمد بوده و توانسته تنها ۱۰۰ موشک از میان ۴۷۰ موشک شلیک شده به سمت اراضی اشغالی را رهگیری کند.

این در حالی است که حملات وحشیانه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی علیه مناطق مسکونی نوارغزه ادامه دارد و در جریان آن تاکنون چندین فلسطینی به شهادت رسیده‌اند.

بسیاری از کاربران فضای مجازی با تمسخر و طعنه به ادعای رژیم اشغالگر قدس مبنی بر عدم نفوذ گنبد آهنین واکنش‌های متفاوتی در صفحات توئیتر خود منتشر کردند که در ادامه به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

کاربر اورانیوم در واکنش به شلیک راکت‌های نیرو‌های مقاومت فلسطین نوشت: اولین پاسخ به حملات رژیم غاصب به غزه، موشکی که از گنبد آهنین سوراخ اسرائیل رد شد و یک ماشین از سربازان اسرائیلی رو به جهنم فرستاد
#زندگی-سگی-اسرائیلی‌ها #گنبد-پوشالی
 
؟؟؟
کاربر سیدمرتضی نیز در توئیتی اینگونه واکنش نشان داد: مثل اینکه اسرائیلی‌ها چند وقت یکبار برنامه دارن به دنیا ثابت کنند آمریکا به جای گنبد آهنی #گنبد-پوشالی قالب کرده بهشون
#زندگی-سگی-اسرائیلی‌ها
 
؟؟؟
«میم چه» از دیگر فعالین توئیتر در صفحه خود نوشت: با این وضعیت گنبد آهنین دیگه ما لازم نیست از سجیل و عماد برای نابودی اسرائیل استفاده کنیم. چندتا راکت و خمپاره کار رو تموم میکنه
#زندگی-سگی-اسرائیلی‌ها #گنبدپوشالی
 
؟؟؟
رونر نیز در صفحه توئیتر خود نوشت: گنبد آهنینشون پوشالی از آب دراومده
غزه کلی موشک رو سرشون هوار کرده
فرمانده‌های نظامیشون به هلاکت رسیدن
مردمشون به پناهگاه‌ها خزیدن
همش به درک
مپخ واسه دنیا مهمه که اینا با فلسطینیا چکار میکنن؟
تا باشه از این خبرا
#زندگی-سگی-اسرائیلی‌ها #گنبدپوشالی
 
؟؟؟
محمدصدرات با اشاره به رابطه ایران و اسرائیل در دوران پهلوی نوشت: زمان پهلوی اسرائیلی‌ها اینقدر پررو بودن که به حکومت ایران دستور و آموزش‌های امنیتی میدادن
اما الان به برکت انقلاب اسلامی کار #زندگی-سگی-اسرائیلی‌ها به جایی رسیده که جلوی یه گروه فلسطینی کم میارن و #گنبد پوشالی شون ضایع میشه
این یعنی تحقق نابودی اسرائیل
 
؟؟؟
ژان والژان از کاربران فعال توئیتر واکنش خود را اینگونه نشان داد: خواستن گنبد مسجدالاقصی را نابود کنند، گنبد آهنین خودشون تخریب شد!
ومکروا ومکر الله والله خیر الماکرین
#گنبدپوشالی #زندگی-سگی-اسرائیلی‌ها
 
؟؟؟
کاربر «چشم به راه» نیز با توئیتی اینگونه رژیم صهیونیستی را مورد خطاب قرار داد: سوال یک اسرائیلی از یک ایرانی
چرا شما زبان اسرائیلی بلد نیستید؟
چون زبون حیوونا به کارمون نمیاد
#گنبدپوشالی #زندگی-سگی-اسرائیلی‌ها
 
؟؟؟
محمد بینایی نیز با اشاره به جمله معروف رهبر معظم انقلاب نوشت: از وقتی که رهبری گفت اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، اسرائیل دیگه اون اسرائیل سابق نشد!
#گنبدپوشالی #زندگی-سگی-اسرائیلی‌ها
 
؟؟؟
کاربر «آدم ابن حوا» نیز در صفحه توئیتر خود نوشت: انصافا صدای لذت بخش‌تر و دل‌نشین‌تر از صدای استرس و آژیر احساس خطر تروریستای اسرائیل سراغ دارید؟
 
؟؟؟
علی قلهکی از کاربران توئیتر با انتشار تصویری از پرتاب راکت، واکنش متفاوتی داشت: حضرت زهرا (س) بیشتر از شلیک پر تعداد راکت از غزه به سمت شهرک‌های صهیونیست، خشنود می‌شوند یا برگزاری دهه محسنیه؟
 
؟؟؟
خبرگزاری دانشجو
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه