کد خبر : 97406تاریخ ثبت : 1397/9/3 09:20:16
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان مجلس:

وزیر خارجه انگلیس در ایران با خانواده جاسوس دیدار می‌کند!/ این اقدامات بدون اجازه دستگاه دیپلماسی نیست

ابطحی گفت: وزیر خارجه انگلیس آزادانه در بازار ایران قدم می‌زند تعیین تکلیف می‌کند و با خانواده جاسوس دیدار می‌کند. حتما این اقدامات بدون اجازه دستگاه دیپلماسی نبوده است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، سید محمد جواد ابطحی عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو با اشاره به تهدیدات تلویحی وزیر خارجه انگلیس که در اظهاراتی تکرار فاجعه جنگ جهانی اول علیه ملت ایران را امری محتمل دانست اظهار داشت: انگلیس همواره نشان داده که روح فرعونیت، سلطه گری و منفعت طلبی دارد بنابراین بیان چنین اظهاراتی از وزیر خارجه انگلیس دور از انتظار نیست.

وی در ادامه افزود: ما از دستگاه دیپلماسی مان توقع داریم که با قدرت در برابر غرب بایستد و اگر یکی از پرونده‌های قضایی علیه جنایات انگلیسی‌ها در زمان جنگ جهانی را به جریان می‌انداخت و ادعای خسارت می‌کرد انگلیسی‌ها به خود جرات نمی‌دادند که چنین تهدیداتی را مطرح کنند.

ابطحی با تاکید براینکه دستگاه دیپلماسی به کرات در برابر غربی‌ها دیپلماسی ذلیلانه‌ای داشته است یادآور شد: باید دید مجلس و دولت تا چه زمانی این ذلت و تهدید را تحمل می‌کنند. به نظر می‌رسد انفعال وزارت خارجه موجب شده که انگلیسی‌ها و غربی‌ها تا این اندازه وقیح شوند.

نماینده مردم خمینی شهر تاکید کرد: چگونه کسانی که خود را ایرانی می‌دانند عرق ایرانی بودن خود را در برابر گستاخی‌ها و تهدیدات غربی‌ها بروز نمی‌دهند چرا نماینده‌ها ساکت هستند چرا هیچ اعتراضی از سوی حوزه علمیه و دانشجویان مشاهده نمی‌شود. وزیر خارجه انگلیس آزادانه در بازار ایران قدم می‌زند تعیین تکلیف می‌کند و با خانواده جاسوس دیدار می‌کند. حتما این اقدامات بدون اجازه دستگاه دیپلماسی نبوده است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی در پایان خاطر نشان کرد: حال به عمق حرکت احمدی نژاد پی می‌برم که به خوبی تشخیص داد و در اولین وهله ظریف را بازنشسته کرد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه