کد خبر : 97409تاریخ ثبت : 1397/9/3 12:28:12
بمناسبت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی؛

تجلیل از برترین های بسیج دانشجویی استان بوشهر / براتی: دانشجویان بسیجی معرف اصول انقلاب اسلامی باشند

مراسم گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی ، بزرگداشت هفته بسیج و تجلیل از برترین های بسیج دانشجویی استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، مراسم گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی ، بزرگداشت هفته بسیج و تجلیل از برترین های بسیج دانشجویی استان بوشهر برگزار شد.

این مراسم همزمان با سالروز صدور فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج طلبه و دانشجو و همچنین بمناسبت هفه بسیج توسط ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر در پردیس بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان بوشهر با حضور دانشجویان بسیجی سراسر استان بوشهر برگزار گردید.

این مراسم همراه با سخنرانی حجت الاسلام حسینی معاون نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شروع شد . سید عبدالجلیل حسینی در مورد ویژگی های دانشجوی بسیجی گفت: دانشجوی بسیجی اهل علم وادب و مطالعه است و با تسلط به منظومه فکری امام خمینی (ره) و بزرگان و متفکران اسلام و انقلاب حرف برای گفتن باید داشته باشد . مطالبه گری و عدالت خواهی از ویژگی های جریان دانشجویی است. امروز حوزه و دانشگاه بیش از پیش به یکدیگر نیاز دارند.

دیگر سخنران این مراسم حجت الاسلام براتی معاونت بین الملل بنیاد خاتم الاوصیا (ص) بود. علی اکبر براتی با بیان این که پهنه تفکر انقلاب اسلامی عالم گیر شده است گفت: اوایل انقلاب تفکر اینکه دین بتواند حکومت تشکیل بدهد برای دیگر مردم دنیا تمسخر آمیز بود اما انقلاب اسلامی این تفکر را عینیت بخشید و موجب توجه به این نوع از حکومت داری شد. الآن هسته های مقاومت علیه استکبار جهانی در سراسر دنیا شکل گرفته است. شما دانشجویان اصول اسلام و انقلاب را با زبان های مختلف به گوش مردم دنیا برسانید.

در پایان مراسم که همراه با پرسش و پاسخ بود ، پایگاه های برتر بسیج دانشجویی دانشگاه های استان بوشهر معرفی و تقدیر شدند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه