کد خبر : 97424تاریخ ثبت : 1397/9/6 08:50:24
فرمانده سپاه استان بوشهر در جمع دانشجویان:

پیشرفت علمی دانشگاه از برکت انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: پیشرفت چشمگیر علمی در دانشگاه بعد از انقلاب اسلامی نشان از توجه خاص انقلاب به ساحت علم است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در جمع دانشجویان شرکت کننده در اردوی تشکیلاتی دانشجویی حیات طیبه دانشگاه آزاد اسلامی در واحد عالیشهر با اشاره به اهمیت پیوند حوزه و دانشگاه گفت: حوزه و دانشگاه مبدا تحولات زیادی هستند . دانشگاه باید در پیش برد اهداف انقلاب اسلامی نقش ویژه ای ایفا کند. پیشرفت چشمگیر علمی در دانشگاه بعد از انقلاب نشان از توجه خاص انقلاب اسلامی به ساحت علم است.

سردار علی رزمجو با بیان اینکه دانشگاه محل تربیت مدیران آینده کشور است افزود: دانشجو در سنگر علم و تقوا رشد پیدا می کند و نقش استاد در این زمینه پررنگ است.اساتید و دانشجویان مسائل مربوط به انقلاب اسلامی را دنبال کنند و با تجزیه و تحلیل به استدلال منطقی در محیط دانشگاه بپردازند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بیان کرد: شاخص های پیشرفت دانشگاه حول محور اصول انقلاب اسلامی طراحی شود.تشکیلات دانشجویی در حوزه توسعه و تحقیق علمی و بصیرتی پیشگام باشند.

وی با اشاره به تهدید ها و فرصت های فضای مجازی گفت: وظیفه دانشجویان و دانشگاه ورود به این عرصه و فعالیت هوشمندانه است. تشکیلات دانشجویی همچون بسیج دانشجویی با برنامه ریزی و فعالیت به دنبال تقویت بنیه دینی دانشجویان ، بصیرت افزایی ، دشمن شناسی ، تربیت جوان انقلابی ، بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و ... باشد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان؛برجام، آش نخورده و دهن سوخته ای که دولت به کام ملت ریخت
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر خطاب به مجمع تشخیص مصلحت نظام؛تصویب CFT اعتماد دوباره به ناقضان برجام است
بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
آرشیو