کد خبر : 97438تاریخ ثبت : 1397/9/12 13:32:30
با حکم رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر؛

رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه خلیج فارس منصوب شد

با حکم رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر دکتر حجت پارسا به عنوان رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی انتخاب شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، با حکم رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر دکتر حجت پارسا به عنوان رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی انتخاب شد.

دكتر عبدالمجيد مصلح ضمن تقدير و تشكر از خدمات دكتر علی اصغر قهرمانی مقبل در حكمي دكتر حجت پارسا را  به عنوان رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی منصوب کرد. در متن این حکم آمده است:

 نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و به استناد آئین نامه مدیریت دانشگاه‌­ها و مؤسسات آموزش عالی، مصوب جلسه شماره  684 مورخ 10/12/1389 شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این حکم به مدت 2 سال به سمت رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزیده می شوید.

لازم است ضمن فراهم نمودن شرایط مناسب برای اندیشه‌ ورزی، نقد و نظریه‌ پردازی و برنامه ‌ریزی و تلاش هدفمند برای هدایت دانشکده به سمت حوزه‌های راهبردی مزیتی دانشگاه، در جهت ایجاد انسجام و همدلی افزون تر میان همکاران و ایجاد نشاط علمی در بین دانشجویان تلاش نموده و از تمامی ظرفیت‌ها ­ و قابلیت‌های علمی و عملی دانشکده برای ایجاد ارتباط مؤثرتر با جامعه و صنعت و همچنین توسعه کمی و کیفی هدفمند آن دانشکده در چارچوب سند راهبردی دانشگاه بهره‌مندی نمایید.

امید است در سایه الطاف خداوندی و با بهره‌گیری از تجربیات دیگر همکاران،‌ در انجام امور محوله موفق باشید.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه