کد خبر : 97438تاریخ ثبت : 1397/9/12 13:32:30
با حکم رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر؛

رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه خلیج فارس منصوب شد

با حکم رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر دکتر حجت پارسا به عنوان رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی انتخاب شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، با حکم رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر دکتر حجت پارسا به عنوان رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی انتخاب شد.

دكتر عبدالمجيد مصلح ضمن تقدير و تشكر از خدمات دكتر علی اصغر قهرمانی مقبل در حكمي دكتر حجت پارسا را  به عنوان رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی منصوب کرد. در متن این حکم آمده است:

 نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و به استناد آئین نامه مدیریت دانشگاه‌­ها و مؤسسات آموزش عالی، مصوب جلسه شماره  684 مورخ 10/12/1389 شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این حکم به مدت 2 سال به سمت رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزیده می شوید.

لازم است ضمن فراهم نمودن شرایط مناسب برای اندیشه‌ ورزی، نقد و نظریه‌ پردازی و برنامه ‌ریزی و تلاش هدفمند برای هدایت دانشکده به سمت حوزه‌های راهبردی مزیتی دانشگاه، در جهت ایجاد انسجام و همدلی افزون تر میان همکاران و ایجاد نشاط علمی در بین دانشجویان تلاش نموده و از تمامی ظرفیت‌ها ­ و قابلیت‌های علمی و عملی دانشکده برای ایجاد ارتباط مؤثرتر با جامعه و صنعت و همچنین توسعه کمی و کیفی هدفمند آن دانشکده در چارچوب سند راهبردی دانشگاه بهره‌مندی نمایید.

امید است در سایه الطاف خداوندی و با بهره‌گیری از تجربیات دیگر همکاران،‌ در انجام امور محوله موفق باشید.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان؛برجام، آش نخورده و دهن سوخته ای که دولت به کام ملت ریخت
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر خطاب به مجمع تشخیص مصلحت نظام؛تصویب CFT اعتماد دوباره به ناقضان برجام است
بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
آرشیو