کد خبر : 97440تاریخ ثبت : 1397/9/12 14:19:50
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر:

دانشجویان و استادان خط مقدم جبهه مبارزه با استکبار و مظاهر انحراف و فساد هستند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: بسیاری از پیشرفت‌های کشور، مدیون تفکر بسیجی است و امروزه بیش‌ازپیش نیازمند این تفکر ناب اسلامی هستیم.

به گزارش "دانشجونیوز" ، اسماعیل عبدالهی در نشست معرفتی استادان و دانشجویان بسیجی که با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد با بیان اینکه استاد و دانشجو دو عنصر سازنده در دانشگاه هستند، گفت: به برکت انقلاب اسلامی ایران و با قرارگرفتن نام بسیج در کنار آنان، امکان پرواز به سمت اهداف عالی و آرمان‌های دانشگاه در سطوح مختلف امکان‌پذیر شده است.
وی ترکیب بسیج، دانشجو و استاد را امتیازی بزرگ، پرافتخار و تضمین کننده ارزش‌های والا دانست و عنوان کرد: همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند: جمع دانشجویان و استادان بسیجی، نماد یک جمع مشخص‌کننده علم و ایمان هستند و قطعاً این دو بال، ضامن پرواز و تعالی است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه این ویژگی‌ها و انتظارات از دانشجویان و استادان بسیجی، مسئولیت همه بسیجیان مخصوصاً بسیجیان دانشگاه را سنگین‌تر می‌کند، تصریح کرد: دانشجویان و استادان در خط مقدم جبهه مبارزه با استکبار و مظاهر انحراف و فساد هستند.
دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر ادامه داد: یکی از وظایف ارزشمند بسیج دانشگاه، رفع هوشیارانه مسائل اساسی و چالش‌های جامعه با تحلیل و درک مناسب از اوضاع کشور و جهان است.
وی با بیان اینکه بسیج پشتوانه‌ای محکم، توانمند و قابل اتکا و اعتماد برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، عنوان کرد: جدایی بسیج از نظام، خیال خامی است که برخی در ذهن خود می‌پرورانند تا به‌واسطه آن، زمینه اجراشدن نیات شوم، پلید و شیطانی استکبار در کشور فراهم شود.
عبدالهی افزود: به برکت هدایت‌ها و تحلیل‌های بسیار دقیق، نو و آینده پژوهانه رهبر معظم انقلاب و هوشیاری بسیجیان، این جبهه مقاوم و مستدام نظام، هر روز وظایف خود را نسبت به مردم و کشور، بهتر از قبل انجام می‌دهد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو