کد خبر : 97455تاریخ ثبت : 1397/9/14 12:14:01
مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت؛

زمان‌بندی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلام شد

مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت زمان بندی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت را اعلام کرد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، علاقمندان به شرکت در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت می‌توانند تا ۱۵ بهمن ماه از طریق آدرس     http:quran.behdasht.gov.irدر این دوره از جشنواره ثبت نام کنند. پس از اتمام مهلت ثبت نام در جشنواره، دانشگاه‌های علوم پزشکی حداکثر تا ۱۵ اسفند ماه فرصت دارند بخش آوایی را در دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار کنند و لازم است CD تلاوت نفرات برتر بخش آوایی حداکثر تا ۲۵ اسفند ماه به مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت ارسال شود.

بخش معارف قرآنی در مرحله دانشگاهی ۲۹ بهمن از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت سراسری در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود و مهلت برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات تیمی۳۰ بهمن تا ۲۰ اسفند ماه است.

آزمون مرحله سراسری بخش معارف قرآنی ۲۷ فروردین ۹۸ ساعت ۱۱ صبح برگزار می‌شود و نتایج برگزیدگان بخش آوایی و معارف قرآنی تا ۱۵ اردیبهشت ماه اعلام می‌شود.

آثار بخش‌های غیر حضوری جشنواره ۱۸ تا ۲۲ خرداد ماه جمع آوری شده و نتایج بخشهای هنری، ادبی، فن‌آوری، پژوهشی تا پایان تیر ماه ۹۸ اعلام می‌شود.

مرحله سراسری بخش آوایی دهه اول شهریور ۹۸ خواهد بود و دانشگاه‌ها تا ۲۷ شهریور ماه آثار حجمی را دریافت خواهند کرد.

آیین نامه اجرایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت نیمه دوم آبان ماه به دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ شد. ثبت نام در این جشنواره آغاز شده و تا ۱۵ بهمن ادامه دارد.

بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در هفت بخش آوایی، معارف قرآنی، پژوهشی، فن آوری، ادبی، هنری، تیمی و ۴۴ رشته دهه اول شهریور ماه سال آینده در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو