کد خبر : 97459تاریخ ثبت : 1397/9/14 12:35:31
دبیر چهارمین جشنواره فرهنگی هنری ققنوس؛

جشنواره ققنوس ویژه خلق آثار هنر ارزشی است

فراخوان چهارمین جشنواره فرهنگی هنری ققنوس ویژه دانشجویان استان بوشهر منتشر شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، فراخوان چهارمین جشنواره فرهنگی هنری ققنوس ویژه دانشجویان استان بوشهر منتشر شد.

احمد زاده دبیر جشنواره با اشاره به انتشار فراخوان چهارمین جشنواره فرهنگی هنری ققنوس بیان کرد: این جشنواره که ویژه دانشجویان استان بوشهر است در هفت بخش ادبیات ، هنرهای تجسمی ، ادبیات نمایشی ، فیلم کوتاه ، موسیقی ، مداحی و پژوهش های هنری با موضوعات حمایت از تولید ملی ، اقتصاد مقاومتی ، سبک زندگی ، عدالت اجتماعی ، فرهنگ شهادت و ایثار و مدافعان حرم ، مشکلات صنفی دانشجویی ، آمریکا و استکبار ستیزی و تحریم های آمریکا در قالب یک اثر هنری برگزار می گردد.

احمد زاده با بیان این که این جشنواره ویژه دانشجویان استان بوشهر است گفت: این جشنواره هنری با توجه به ضرورت بیان مفاهیم ارزشی و مشکلات جامعه در قالب هنر و جهت دهی آثار هنری به سمت مفاهیم ارزشی و ایجاد دغدغه در قشر دانشجویان هنرمند برگزار شده است.

دبیر چهارمین جشنواره ققنوس ادامه داد: مهلت ارسال آثار تا 15 بهمن ماه در نظر گرفته شده است . نتایج داوری و تقدیر از برگزیدگان در اسفندماه امسال  است که به نفرات اول تا سوم هر بخش لوح تقدیر ، تندیس جشنواره و مبلغ سه میلیون ریال به نفر اول ، دو میلیون ریال به نفر دوم و یک میلیون ریال به نفر سوم اهدا می گردد.

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان؛برجام، آش نخورده و دهن سوخته ای که دولت به کام ملت ریخت
  بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر خطاب به مجمع تشخیص مصلحت نظام؛تصویب CFT اعتماد دوباره به ناقضان برجام است
  بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
  آرشیو