کد خبر : 97473تاریخ ثبت : 1397/9/18 13:46:46
به نام روز دانشجو به کام دولت؛

حضور نمایندگان دولت جهت ارائه گزارش عملکرد در برخی از دانشگاهای آزاد استان بوشهر

طی سال های گذشته در روز دانشجو نمایندگان دولت با افکار سیاسی اصلاح طلب در دانشگاه آزاد اسلامی جایی نداشتند اما امسال بسیاری از تریبون دانشگاه های آزاد اسلامی در روز دانشجو به اصلاح طلبان حامی دولت تدبیر و امید جهت ارائه گزارش عملکرد دولت اختصاص یافته است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، 16 آذر در تقویم جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز دانشجو نام گذاری شده است که هر ساله در این روز تشکل ها و نهادهای دانشجویی برنامه های مختلفی برگزار و این روز را گرامی می دارند.

 

اما برخی افراد که سعی دارند از هر آب گل آلودی ماهی بگیرند ، این فرصت را غنیمت شمرده و به جای گرامی داشت یاد و نام شهدای دانشجو و ارائه برنامه مدون برای مجموعه  دانشگاه  و دانشجو ، به ارائه گزارش عملکرد دولت در جمع دانشجویان پرداختند.

 

در بسیاری از جشن های روز دانشجو فرمانداران و در برخی نیز سخنران های اصلاح طلب مانند مصطفی کواکبیان دبیر حزب مردم سالاری حضور داشتند که به جای رفع مشکلات دانشجویی و ارائه مطالب مرتبط با دانشجو ، موضوعاتی مانند برجام و خط تخریب دولت اصلاحات را مطرح کردند.

 

اما در برخی از دانشگاه ها حضور برخی از فرمانداران خالی از لطف نبوده و به خوبی توانسته اند گزارش عملکرد دولت که در استان بوشهر مردم آن را احساس نمی کنند اما در گزارش های کاغذی مشاهده می شود ، به خوبی ارائه دهند.

 

در مراسم روز دانشجو در دانشگاه آزاد ، عبدالحسن رفیعی پور فرماندار تازه منصوب شده تنگستان بعد از مقدمه سخنان خود را این گونه آغاز کرد: اگر می خواهیم به اهدافی که ملت، انقلاب و نظام ما می‌خواهد برسیم، راهی جز وحدت، اتحاد و تعامل با یکدیگر نداریم و باید همه با هم و کنار هم باشیم و اگر نقدی داریم دلسوزانه و مشفقانه همدیگر را نقد کنیم و به فکر اهداف بلند آینده‌مان باشیم؛ این موضوع بسیار مهم است و باید این مسأله را مدنظر قرار دهیم.

 

رفیعی پور با اشاره به عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه های مختلف افزود: با تدبیر دولت، قدم‌های بسیار ارزشمندی برای خدمت به مردم برداشته شده که بازتاب آن در سطح جامعه کاملا مشهود می‌باشد.

 

در حالی که طی سال های گذشته در روز دانشجو نمایندگان دولت با افکار سیاسی اصلاح طلب در دانشگاه آزاد اسلامی جایی نداشتند اما امسال بسیاری از تریبون دانشگاه های آزاد اسلامی در روز دانشجو به اصلاح طلبان حامی دولت تدبیر و امید جهت ارائه گزارش عملکرد دولت اختصاص یافته است.

 

حضور نمایندگان اصلاح طلب دولت به عنوان سخنران روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی طی سال های گذشته بی سابقه بوده است که به نظر می رسد دست هایی پشت پرده است و برخی سعی دارند از فضای دانشگاه به نام جریان خاص سیاسی استفاده و در موارد حساس با استفاده از ظرفیت دانشگاه خود را پیروز میدان کنند.

 

حال باید منتظر ماند که چه کسانی پشت ماجرای دعوت اصلاح طلبان در دانشگاه ها هستند و مسئولین دانشگاه ها در سطح ملی و استانی چه واکنشی نسبت به این موضوع نشان خواهند داد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو