کد خبر : 97504تاریخ ثبت : 1397/9/25 13:50:41
امام جمعه جم در همایش وحدت حوزه و دانشگاه:

حوزه و دانشگاه هادی مردم و حافظ انقلاب هستند

امام جمعه جم گفت: حوزه و دانشگاه می توانند جامعه را هدایت کنند و به خاطر همین موضوع دشمنان در تلاش هستند تا میان این دو اختلاف ایجاد کنند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، حجت الاسلام محمد گنجی صبح امروز در همایش وحدت بین حوزه و دانشگاه اظهار داشت: رمز پیروزی انقلاب اسلامی وحدت میان اقشار مختلف مردمی بود و بقا این انقلاب نیز نیازمند وحدت بین مردم و مسؤولان است.

امام جمعه جم افزود: دشمن از هر طریقی که توانسته برای براندازی نظام کار کرده اما همیشه شکست خورده است.

وی بیان کرد: چند سالی است که دشمنان به دنبال ایجاد اختلاف بین نیروهای انقلاب و دو دستگی میان مردم و مسؤولان هستند و با ایجاد چالش میان نیروهای انقلاب به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند.

گنجی یادآور شد: وحدت میان حوزه و دانشگاه بسیار مهم است، حوزه و دانشگاه دو قشر تاثیرگذار جامعه هستند و دشمنان به دنبال ایجاد اختلاف میان این دو قشر هستند که باید همه مواظب بود.

وی با بیان اینکه حوزه و دانشگاه دو قشری هستند که دارای فکر و اندیشه هستند خاطرنشان کرد: حوزه و دانشگاه می توانند جامعه را هدایت کنند و به خاطر همین موضوع دشمنان در تلاش هستند تا میان این دو اختلاف ایجاد کنند.

امام جمعه جم با بیان اینکه دانشجویان در همه عرصه ها نقش آفرین هستند تاکید کرد: روز به روز باید اتحاد و همدلی در اقشار مختلف مردمی و وحدت میان دانشگاه و حوزه تقویت شود.

گنجی با اشاره به سخنان امام راحل اظهار داشت: حفظ جمهوری اسلامی از نماز هم واجب تر است و این انقلاب امانت بزرگی است که به دست حوزه و دانشگاه سپرده شده است و این دو قشر تاثیرگذار باید با اتحاد و همدلی و وحدت از انقلاب محافظت کنند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
در بیانیه دانشجویان دانشگاه پیام نور خورموج؛اصلاحاتی که از دین خارج است فتنه 88 را رقم می زند
در بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج؛حماسه 9 دی تجلی عینی مردم سالاری دینی بود
در بیانیه دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه خلیج فارس؛در فتنه 88 ، ملت ایران هزینه بی بصیرتی خواص را دادند
آرشیو