کد خبر : 97504تاریخ ثبت : 1397/9/25 13:50:41
امام جمعه جم در همایش وحدت حوزه و دانشگاه:

حوزه و دانشگاه هادی مردم و حافظ انقلاب هستند

امام جمعه جم گفت: حوزه و دانشگاه می توانند جامعه را هدایت کنند و به خاطر همین موضوع دشمنان در تلاش هستند تا میان این دو اختلاف ایجاد کنند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، حجت الاسلام محمد گنجی صبح امروز در همایش وحدت بین حوزه و دانشگاه اظهار داشت: رمز پیروزی انقلاب اسلامی وحدت میان اقشار مختلف مردمی بود و بقا این انقلاب نیز نیازمند وحدت بین مردم و مسؤولان است.

امام جمعه جم افزود: دشمن از هر طریقی که توانسته برای براندازی نظام کار کرده اما همیشه شکست خورده است.

وی بیان کرد: چند سالی است که دشمنان به دنبال ایجاد اختلاف بین نیروهای انقلاب و دو دستگی میان مردم و مسؤولان هستند و با ایجاد چالش میان نیروهای انقلاب به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند.

گنجی یادآور شد: وحدت میان حوزه و دانشگاه بسیار مهم است، حوزه و دانشگاه دو قشر تاثیرگذار جامعه هستند و دشمنان به دنبال ایجاد اختلاف میان این دو قشر هستند که باید همه مواظب بود.

وی با بیان اینکه حوزه و دانشگاه دو قشری هستند که دارای فکر و اندیشه هستند خاطرنشان کرد: حوزه و دانشگاه می توانند جامعه را هدایت کنند و به خاطر همین موضوع دشمنان در تلاش هستند تا میان این دو اختلاف ایجاد کنند.

امام جمعه جم با بیان اینکه دانشجویان در همه عرصه ها نقش آفرین هستند تاکید کرد: روز به روز باید اتحاد و همدلی در اقشار مختلف مردمی و وحدت میان دانشگاه و حوزه تقویت شود.

گنجی با اشاره به سخنان امام راحل اظهار داشت: حفظ جمهوری اسلامی از نماز هم واجب تر است و این انقلاب امانت بزرگی است که به دست حوزه و دانشگاه سپرده شده است و این دو قشر تاثیرگذار باید با اتحاد و همدلی و وحدت از انقلاب محافظت کنند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه