کد خبر : 97547تاریخ ثبت : 1397/10/8 21:17:12
در بیانیه بسیج دانشجویی استان بوشهر؛

عده ای دست دوستی به دشمن دادند تا مردم کشورشان را تحریم کنند/ فتنه 88 خط قرمز مردم است

انتخاباتی که با مشارکت85 درصدی می توانست یکی از شیرین ترین وقایع سیاسی کشورمان بشود، اما با توطئه ی نفوذی های داخل نظام تبدیل به فتته ای شوم برای مردم و نظام شد که تلخی آن هنوز بر اذهان مردم باقی است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، بسیج دانشجویی استان بوشهر در بیانیه ای از مسئولان خواستند ضمن تلاش جهادی برای رفع مشکلات مردم، فتنه خط قرمز جهت گیری ها و عملکرد باشد. متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

والفتنه اشد من القتل     

انتخابات سال 88 شاید هیچ گاه از ذهن هیچ ایرانی پاک نشود . انتخاباتی که با مشارکت85 درصدی می توانست یکی از شیرین ترین وقایع سیاسی کشورمان بشود، اما با توطئه ی نفوذی های داخل نظام تبدیل به فتته ای شوم برای مردم و نظام شد که تلخی آن هنوز بر اذهان مردم باقی است.

 

اگر تاریخ انقلاب را جستجو کنیم از فتنه ی بنی صدرها تا فتنه های قومیتی اول انقلاب که ثمره آن ایجاد غائله کردستان وخوزستان و ترکمن صحرا بود، از فتنه 78 که دقیقا قشر مطالبه گر یعنی دانشجویان را هدف قرار داده بود، با بصیرت مداری دانشجویان  پیرو خط امام در نطفه خفه شد، تا فتته 88 که با خلق دروغی به نام تقلب آغاز شد  که البته با شمارش دوباره حدود 10 درصد آرا توسط شورای نگهبان و به پشتوانه حضور باشکوه  40 میلیونی ملت ایران در روز انتخابات   مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی بود که تقلب را بهانه کرده بودند تا بر ولایت بتازند و همگان دیدند که رهبری و نظام فارغ از این که چه شخص و جناحی پیروز انتخابات است، از آرای مردم صیانت کردند.

 

اما متقلبین  در انتخابات آنانی بودند که هتاکان به عاشورا و تاسوعای حسینی را امتی خداجو نامیدند. نکته جالب  فتنه این است که مگر می شود نخست وزیر امام بر علیه آرمان های امام و نظام اسلامی برخیزد؟ این جاست که  مشخص می شود نداشتن بصیرت یعنی  جانباز جنگ صفین می تواند قاتل امام حسین شود و باز عده ای از سر امتیاز خواهی های طلحه و زبیر گونه با دشمنان همراه شوند و بر طبل دشمنی با نظام و انقلاب بکوبند.

 

سپس دشمنان داخلی و خارجی شرایط را برای فشار بر انقلاب مناسب دیدند و عده ای از ضد انقلاب و فتنه گران شروع به بی حرمتی به عکس امام (ره) و دادن شعارهای ساختار شکنانه کردند تا اصل نظام و انقلاب را زیر سوال ببرند. از اصرار عده ای برای تشکیل کمیته صیانت از آرا قبل از انتخابات، همه چیز را آشکار می کند که فتنه ای در کمین است.

 

 هر چند که از انتخاب کردن رنگ سبز برای تبلیغات انتخاباتی و پیروز خواندن خود در حالی که هنوز شمارش آرا پایان نیافته است این گرا را به ما می دهد که این فتنه و انقلاب مخملی از پیش طراحی شده است. همگان دیدند که عده ای برای رسیدن به خواسته های دنیوی خود حاضر شدند دست دوستی به دشمنان بدهند تا مردم کشورشان را تحریم کنند. و اما عده ای به تعبیر مقام معظم رهبری خیال کردند که این جا گرجستان و قزاقستان است.

 

و برای دشمنان داخلی که ماه ها برای این فتنه برنامه ریزی کرده بودند مشخص شد که برای این مردم، عاشورا و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خط قرمزی است که مردم فارغ از هر جناح و قشری برای دفاع از آن در عاشورای 9 دی با یکپارچگی و وحدت کلمه جواب دندان شکنی به فتنه گران داخلی و استکبار جهانی دادند و در آخر باید بگوییم که بزرگ ترین مطالبه ما دانشجویان بسیجی این است که مسئولین باید همواره از فتنه گران دوری کنند و تبرئه جویند و با همکاری و مشارکت جهادی برای آبادانی ایران اسلامی تلاش کنند. مسوولان باید سخنان ارزشمند رهبر فرزانه انقلاب را آویزه گوش کنند تا مبادا با کم کاری هایشان نارضایتی های مردم را به وجود آورند. مسوولان باید به هوش باشند تا گمراه نگردند.

والسلام و علیکم و الرحمه الله و برکاه

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه