کد خبر : 97554تاریخ ثبت : 1397/10/9 16:41:52
در بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج؛

حماسه 9 دی تجلی عینی مردم سالاری دینی بود

حماسه 9 دی ضمن آن که بار دیگر تجلی عینی مردم سالاری دینی بود، نشان داد که با وجود همه تحریم ها و تهدیدها دیگر داستان اهل کوفه تکرار نخواهد شد و ایرانیان، علی زمان خود را تنها نخواهند گذاشت.

به گزارش "دانشجونیوز" ، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج در بیانیه ای با اشاره به نمایان شدن چهره نفاق در حوادث سال 88 ، بصیرت و آگاهی روز افزون مردم مقابل توطئه های دشمنان را خواستار شدند. متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

نهم دی ماه سالگرد قیام خودجوش ملتی است که افتخار پرچم داری مکتب اهل بیت عصمت و طهارت(ع) را در دنیای کفر، شرک و نفاق بردوش دارد. ملت بزرگ ایران در نهم دی ماه، با اقتدا به سالار شهیدان کربلا و اصحاب با وفایش بر سر صاحبان زر و زور و تزویر فریاد “هیهات من الذله” برآوردند و یادآور شور حسینی در محرم 57 شدند. در این روز چهره نفاق داخلی نمایان شد و مردم با هوشیاری کامل آن ها را به خاک ذلت نشاندند .

 

نهم دی سالروز اثبات دوباره ولایتمداری و پایداری ملت غیور ایران در مسیر حفظ آرمان ها و ارزش های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و روز میثاق با ولایت و رهبری تا ظهور حضرت مهدی(عج) است. حماسه بی نظیر و تاریخی نه دی به همه دشمنان درونی و بیرونی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اثبات کرد که مردم شریف و نجیب ایران اسلامی همان گونه که در سال های گذشته نشان داده اند تا آخرین نفس و آخرین قطره خون از آرمان ها و ارزش های انقلاب خود و از راه ولایت دفاع خواهند کرد.

 

این حماسه ضمن آن که بار دیگر تجلی عینی مردم سالاری دینی بود، نشان داد که با وجود همه تحریم ها و تهدیدها دیگر داستان اهل کوفه تکرار نخواهد شد و ایرانیان، علی زمان خود را تنها نخواهند گذاشت. در حماسه نه دی مردم نشان دادند که همواره با بصیرت به وصایای امام راحلشان گوش می دهند که می فرمود: "همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد ."

 

به همه مسئولان و دست اندرکاران نیز یادآوری می‌کنیم که مردم انقلابی و هوشیار ایران، تنها دل در گرو اسلام  و رهبری دارند و با هیچکس عهد و پیمان ابدی نبسته‌اند. امروز که دنیای استکبار با همه ترفندها و حیله‌ها، به دنبال ریشه کن کردن اسلام و ارزش‌های متعالی آن است، لازم است همه با دقت، امور را پیگیری و با حفظ اتحاد و از افتادن به دام فتنه و فتنه گران پرهیز نماییم .

 

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج ضمن بیعت مجدد با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) بار دیگـر با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت اله العظمی خامنه ای ( مدظله العالی ) تجدید میثاق نموده و برای جانفشانی در راه پاسداری از حریم مقدس ولایت اعلام آمادگی می نماید .

و السلام علی عباد الله الصالحین

 

 بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه