کد خبر : 97555تاریخ ثبت : 1397/10/9 16:46:01
در بیانیه دانشجویان دانشگاه پیام نور خورموج؛

اصلاحاتی که از دین خارج است فتنه 88 را رقم می زند

اصلاحات و اصولی که از دین خارج است، فتنه ۸۸ را رقم می زند. مردانی که درس دین خوانده اند، دین را هدف می گیرند. در آن ظهر عاشورا همه دیدند که تفکر یزیدی هنوز نفس می کشد و اگر آن روز، حسینی هم بود، با افتخار سر می بریدند، همان طور که خیمه های عزایش را به آتش کشیدند. چرا که خوب می دانند شعیه را چه چیزی زنده نگه می دارد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، دانشجویان دانشگاه پیام نور خورموج در بیانیه ای با بیان ویژگی های منافق و بر حذر بودن از حیله منافقان، بر پایداری بر اصول و آرمان های انقلاب اسلامی تاکید کردند. متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله القاصم الجبارین

 پیامبر(صلی الله علیه وسلم) در صحیحین فرموده اند:«آیةُ الْمُنَافِقِ ثَلَاثٌ إِذَا حَدَّثَ کذَبَ وَ إِذَا وَعَدَ أَخْلَفَ وَإِذَا اؤْتُمِنَ خَانَ» نشانه منافق سه چیز است: هرگاه حرف بزند، دروغ می گوید و اگر وعده داد، خلاف وعده می کند واگر امانتی به او سپرده شود، در امانت خیانت می کنند.

 

خداوند فتنه را وسیله‌ی آزمایش انسان ها قرار داده تا منافقین از مومنین جدا شوند. پس بدانیم هر فتنه‌ای با هر سختی که دارد می گذرد اما کسانی را که  در فتنه، نقاب از صورتشان کنار می رود نباید از یاد ببریم. کسی که تفسیر قرآن را می نویسد اما در نمازجمعه مسئولان دولت را به تجملات دعوت می کند را نباید از یاد برد. چرا که تفکر او ریشه در جنگ جمل دارد.

 

نقاشی که با استعداد خود می تواند رد خود در ترور شهید آیت را بی رنگ کند ، خوب هم می توند مردمی را رنگ کرده، بازی دهد. اتفاقاتی که در آن هشت ماه  افتاد، برنامه ای بود که سال ها برایش نقشه کشیده شده بود و آن آشوب ها این خبر خوش را به دشمن داد که می توانند با فشار بر ایران، مردم را وادار به آشوب کند تا از داخل، حکومت از هم بپاشد.

 

برای همین سخت ترین تحریم ها را به ایران تحمیل کرد تا تحریم ها بار دیگر مردم را به خیابان ها بکشاند. ایران را نه آمریکا، نه اسرائیل و نه حتی انگلستان می توند شکست دهد بلکه ایران را تنها نفوذی های داخلی و منافقین به نابودی می کشانند، همان ها که روزی در صف اول برای تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا بودند، اکنون کجا هستند و چه می کنند؟؟

 

اصلاحات و اصولی که از دین خارج است، فتنه ۸۸ را رقم می زند. مردانی که درس دین خوانده اند، دین را هدف می گیرند. درآن ظهر عاشورا همه دیدند که تفکر یزیدی هنوز نفس می کشد و اگر آن روز حسینی هم بود، با افتخار سر می بریدند، همان طور که خیمه های عزایش را به آتش کشیدند. چرا که خوب می دانند شعیه را چه چیزی زنده نگه می دارد.

 

فوکویاما دو بال را برای شیعه نام می برد که اولی بال سرخ و دیگری بال سبز است. سرخ یادآور نهضت عاشورایست که ثمره اش انقلاب ایران در برابر تمام دنیای استکبار می شود.عاشورایی که قیام را به مردم آموخت همان هست که در ۸ سال جنگ تحمیلی مقاومت  مردم را به تمام دنیا نشان داد و در فتنه‌‌‌ی ۸۸ مردم ایران در برابر توهین به عزای ارباب خود بود که خشمشان زبانه کشید و دیگر تحمل را جایز ندانسته و به میدان آمدند. مردمی که انقلاب کردند ، همان هایی که خونشان را در این راه دادند و هنوز هم برای دفاع از این انقلاب ایستاده‌اند.

 

بال سبز که اساس این انقلاب را تشکیل می دهد مهدویت است که هدف این انقلاب است. اما فتنه بار دیگر چهره ی منافقین را به مردم نشان داد. پس اگر ما بدانیم و آگاه باشیم دیگر هیچ نماینده یا مسئولی به خود اجازه ی توهین و تبعض و خیانت به مردم را، به خود نمی دهد. اگر دورغگو را به بدترین شکل مجازات کنیم دیگر هیچ جرمی آسان نخواهد بود.

 

 پس بدانیم این انقلاب برای ماست و تنها برای ماندن در این کشور به همت ما احتیاج دارد نه برجام و نه هیچ توافق نامه‌ی دیگری، آینده ی ما را جز خودمان تضمین نمی کند. فتنه ها درپیش است و تنها آگاهی است که به ما مقاومت می بخشد تا پیروز فتنه باشیم تا بتوانیم به عهد خود وفا کرده و حکومت را به صاحبش برسانیم.

 

ما دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور خورموج با آرمان های انقلاب و رهبر انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تجدید میثاق کرده واز مردم ومسئولین خواستار بصیرت بیشتر در امور جامعه اسلامی و ایران هستیم .

 

الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خورموج

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه