کد خبر : 97580تاریخ ثبت : 1397/10/15 14:24:23
جهت توسعه و ترویج آموزش های مهارتی دانشجویان؛

دانشجویان دانشگاه خلیج فارس بوشهر با ظرفیت های فنی و حرفه ای آشنا شدند

در راستای توسعه و ترویج آموزش های مهارتی دانشجویان رشته فناوری خودرو دانشگاه خلیج فارس بوشهر از کارگاه مکانیک مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک بوشهر بازدید کردند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، در راستای توسعه و ترویج آموزش های مهارتی دانشجویان رشته فناوری خودرو دانشگاه خلیج فار س بوشهر از کارگاه مکانیک مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک بوشهر بازدید کردند.

معصومه ستونی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شمار یک بوشهر در این بازدید اظهار داشت: برای توانمندسازی دانشجویان جهت کسب جایگاه‌های شغلی مناسب و برخورداری از شانس بیشتر برای ورود به بازار اشتغال، دوره‌های مهارت‌افزایی اجرا می شود.

وی اظهار داشت: یکی از سیاست‌های مهمی که در حوزه آموزش فنی و حرفه ای در سال ۱۳۹۷ با جدیدت دنبال می‌شود ارتقای برنامه‌های مهارت‌افزایی دانشجویان است.

ستونی هدف از برگزاری دوره های مهارت افزایی را توانمند سازی دانشجویان جهت کسب جایگاه‌های شغلی مناسب در جامعه دانست و افزود: همچنین برخورداری دانشجویان از شانس بیشتر برای ورود به بازار اشتغال که رقابت برای آن بسیار است از دیگر اهداف این برنامه می باشد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک بوشهر با اشاره به اینکه دوره‌ها مهارت هایی را به صورت رایگان فرا می‌گیرند، اظهار کرد: دانشجویانی که در دوره‌های مهارتی و کارگاه‌های آموزش فنی و حرفه ای شرکت می‌کنند حداقل ۳۰ درصد شانس بیشتری در کسب و کار مناسب خود در جامعه را دارا هستند.

شایان ذکر است در این بازدید دانشجویان با آموزش های گذر مهارتی سرویس و نگهداری خودرو، برق خودرو و چکیده ای از مکانیک خودرو آشنا شدند.

 

فارس/

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه