کد خبر : 97590تاریخ ثبت : 1397/10/17 10:53:04
آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس؛

برانکو قید مهدی طارمی را زد/ ارسال پیش قرارداد برای مهاجم کروات پرسپولیس

از باشگاه خبر رسید که پیش‌قرارداد بودیمیر مهاجم کروات پرسپولیس تنظیم شده و برای مدیر برنامه‌اش ارسال شده است. باشگاه می‌گوید تا چهار روز دیگر تکلیف این قرارداد مشخص می‌شود.

به گزارش "دانشجونیوز" ، باشگاه پرسپولیس با ماریو بودیمیر، مهاجم کروات مذاکراتی را آغاز کرده است. از باشگاه خبر رسید که پیش‌قرارداد این بازیکن تنظیم شده و برای مدیر برنامه‌اش ارسال شده است. باشگاه می‌گوید تا چهار روز دیگر تکلیف این قرارداد مشخص می‌شود. اگر قرارداد امضا شود، این بازیکن در اردوی قطر به جمع سرخپوشان اضافه خواهد شد. بودیمیر 32 ساله در لیگ کرواسی در هشت بازی پنج گل به ثمر رسانده است.
برانکو قید طارمی را زد!

آن دسته از هواداران پرسپولیس که با نگرانی اخبار بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس را دنبال می‌کردند، بدانند که این انتقال کلا منتفی شده و دیگر جایی برای نگران شدن آنها وجود ندارد. برانکو با علم به حساسیت برخی هواداران به این بازگشت قید جذب این مهاجم را زد تا فعلا حاشیه‌ای برای تیمش به وجود نیاید. البته باشگاه پرسپولیس هم پول خرید او را از الغرافه نداشت! باید دید آخر فصل چه اتفاقاتی می‌افتد و آیا دوباره این پرونده باز می‌شود یا برای همیشه بسته می‌ماند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه