کد خبر : 97608تاریخ ثبت : 1397/10/19 14:30:33
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد:

موافقت با تاسیس دانشکده سلامت، ایمنی، محیط زیست و طب محیطی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در راستای طرح تحول در آموزش و واگذاری مأموریت ویژه توسعه دانش، ایمنی مرتبط با محیط ‌زیست به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، با تأسیس دانشکده سلامت، ایمنی، محیط‌ زیست و طب محیطی (HSEEM) موافقت شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، در راستای توسعه پایدار و توجه به ایمنی انسان، محیط کار بهداشتی و احترام به محیط‌ زیست، شورای گسترش وزارت بهداشت با تأسیس دانشکده سلامت، ایمنی، محیط زیست و طب محیطی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موافقت کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این خصوص گفت: با توجه به وجود بزرگ ‌ترین تأسیسات نفت و گاز و انرژی جهان در استان بوشهر، این دانشکده قصد دارد در قالب سیاست‌ها و مأموریت دانشگاه، در جهت توسعه محورهای سلامت، امنیت، محیط ‌زیست، افزایش تولید، کاهش هزینه‌ها، رشد بهره‌ وری کارگاهی، صنعتی یا سازمانی و ملی با ایجاد رشته ‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در حوزه آموزش و انجام پژوهش‌های ذیربط قدم بردارد.


دکتر سعید کشمیری افزود: در راستای طرح تحول در آموزش و واگذاری مأموریت ویژه توسعه دانش، ایمنی مرتبط با محیط ‌زیست به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از طرف کلان منطقه 5 و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، خوشبختانه شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی با تأسیس دانشکده سلامت، ایمنی، محیط‌ زیست و طب محیطی (HSEEM) موافقت کرد.


رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: رشته‌های بهداشت حرفه‌ای، HSE، سم‌شناسی، طب کار و طب محیطی، تهویه صنعتی، مهندسی صنایع - ایمنی صنعتی، ارگونومی و سایر رشته ‌های مرتبط می‌توانند در این دانشکده مطرح گردند.

 

انتهای خبر/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
در بیانیه دانشجویان دانشگاه پیام نور خورموج؛اصلاحاتی که از دین خارج است فتنه 88 را رقم می زند
در بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج؛حماسه 9 دی تجلی عینی مردم سالاری دینی بود
در بیانیه دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه خلیج فارس؛در فتنه 88 ، ملت ایران هزینه بی بصیرتی خواص را دادند
آرشیو