کد خبر : 97739تاریخ ثبت : 1397/11/15 10:19:15
تجدید میثاق روسا و کارکنان دانشگاه های استان بوشهر با شهدا؛

انقلاب اسلامی در مسیر رسیدن به ارزش های مبتنی بر کمال انسانی است

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه خلیج فارس در جمع روسا، اساتید و کارکنان دانشگاه های استان بوشهر با اشاره به راز ماندگاری انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی ما چون انقلابی ایدئولوژیک بود و با عقیده و حرکت در مسیر تعالی بشر و رسیدن به ارزش های اقتصادی و سیاسی مبتنی بر کمال انسان همراه بود، ماندگار شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، حجت الاسلام جمالی مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه خلیج فارس در جمع اساتید و روسای دانشگاه های استان بوشهر با تبریک ایام دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی ما چون انقلابی ایدئولوژیک بود و با عقیده و حرکت در مسیر تعالی بشر و رسیدن به ارزش های اقتصادی و سیاسی مبتنی بر کمال انسان همراه بود، ماندگار شد.

علی جمالی افزود: امام خمینی (ره) به تعبیر شهید مطهری دارای چهار نوع اعتقاد بود، اول اعتقاد به خداوند که اساس اعتقادات ایشان بود، دوم اعتقاد به هدف که عزم ایشان را در پیمودن این مسیر راسخ تر می کرد.

وی ادامه داد: سوم اعتقاد ایشان بنا به تعبیر معلم شهید، ایمان به راه بود و هرکز پشیمانی از مسیر پیموده شده توسط ایشان در مدت مبارزه و پس از پیروزی انقلاب رخ نداد و ایمان به رویه ی مردم بود که با حمایت و حرکت مردم، هرگز این جوشش مردمی علیه استبداد و استکبار به ثمر نمی نشست.

این مراسم با حضور روسای دانشگاه ها، اساتید، مسئولین و کارکنان دفاتر نهاد رهبری دانشگاه ها و همچنین کارکنان دانشگاه های استان با قرائتی چند از کلام الله مجید و زیارت پرفیض عاشورا آغاز گردید و در ادامه با حضور در گلزار شهدای بوشهر، با آرمان های انقلاب و شهدا تجدید میثاق شد.

انتهای خبر/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو