کد خبر : 97752تاریخ ثبت : 1397/11/18 09:28:00
مسئول بسیج دانشجویی استان بوشهر:

دشمن درصدد تغییر ماهیت اصلی انقلاب است

مسئول بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: دشمنان انقلاب با توطئه‌های مختلف تلاش می‌کنند که ماهیت اصلی انقلاب اسلامی که همان استکبارستیزی است را تغییر دهند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، رضا آبشیرینی در جلسه شورای بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گناوه با رئیس این دانشگاه باتبریک ایام الله دهه فجر گفت: دشمنان انقلاب با توطئه های مختلف تلاش می کنند که ماهیت اصلی انقلاب اسلامی که همان استکبارستیزی است را تغییر دهند.

وی افزود: در حال حاضر دشمنان سعی دارند بافشارهای اقتصادی وجنگ روانی درجامعه و بین مردم نارضایتی ایجاد کنند و داشتن قدرت تحلیل و بصیرت از سوی دانشجویان تمام این توطئه ها راخنثی می‌کند.

وی به ضرورت گسترش فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه تاکید کرد  و ابراز داشت: پرهیز از کارهای کلیشه‌ای و انجام فعالیت‌های متناسب با محیط دانشگاه باعث تقویت فعالیت فرهنگی خواهد شد.

مجید قربانی رئیس دانشگاه پیام نور گناوه گفت: فعالیت های بسیج باید منجربه روشنگری وبصیرت افزایی بیشتر شود که مهم ترین راهکاردر رسیدن به این هدف بهره گیری مداوم ازفرمایشات مقام معظم رهبری است.

وی افزود: برگزاری کرسی آزاد اندیشی، فضاسازی برای بیان دیدگاه‌ها در فضایی آزاد و صمیمانه و تجزیه و تحلیل مسائل اقتصاد و سیاسی کشور می‌تواند باعث ایجاد فضایی بانشاط در دانشگاه شود.

قربانی گفت: دانشجویان بسیجی باید در همه زمینه ها بخصوص در درس واخلاق نمونه و الگو باشند.

خبرگزاری مهر/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه