کد خبر : 97775تاریخ ثبت : 1397/11/27 08:55:34
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:

پیام رهبر انقلاب باید سرلوحه کار مسئولان باشد/ ارتقا سطح تمدن آفرینی در چله انقلاب دوم

آیت الله صفایی بوشهری گفت: رهبر معظم انقلاب برای دومین چله انقلاب اسلامی مطالب بسیار مهم و راهبردی بیان کردند که باید سرلوحه کار همه مسئولان نظام و تمامی کسانی که تصمیم ساز و تصمیم گیر هستند، باشد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در گفتگو با سپاس بیان کرد: رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) برای دومین چله انقلاب اسلامی در بیانیه ای با عنوان گام دوم مطالب بسیار مهم و راهبردی را در هفت سرفصل بیان کردند که این نشان از ولایت، بصیرت، هوشمندی و دانش والای معظم له دارد و باید همه مسئولان نظام به ویژه سران قوا و تمامی کسانی که تصمیم ساز و تصمیم گیر هستند و در حوزه اجرا مسئولیت دارند این مطالب را سرلوحه کار خود قرار دهند.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: پیشرفت، عدالت و خدمت به جامعه در این چله شروع خواهد شد و به همین خاطر مقام معظم رهبری این پیام را دادند.

وی گفت: چهل سال از انقلاب با سرافرازی و مقاومت  پشت سر گذاشته ایم و بزرگترین پیروزی انقلاب اسلامی در این مدت استقامت، حاکمیت و استقرار نظام در برابر انواع تهاجم های سخت، نیمه سخت و نرم جهان استکبار بوده است.

این استاد حوزه تاکید کرد: دشمنان انقلاب 40 سال مذبوحانه و جنایتکارانه تلاش کردند که این انقلاب را بشکنند اما این انقلاب سرافراز ماند و هم اکنون در دهه پنجم و آغاز دوره دومین چله خود است.

آیت الله صفایی بوشهری در خطبه نماز جمعه این هفته بوشهر نیز بین کرد: این 40 سال در مقام تثبیت بوده و به دنبال حفظ انقلاب خود بودیم نه مثل دیگر انقلاب های دیگر با تکانه های جهان استکبار دچار سقوط، شکست یا انحراف شدند. انقلاب نیکاراگوئه در آمریکا لاتین با انقلاب ما شروع شد و بعد از 4 سال تمام شد یا انقلاب ملی گرایانه جمال عبدالناصر از درونش بعد از چندی انور سادات بیرون آمد و انقلاب بلشویک ها در اتحاد جماهیر شوروی در انتها دچار فروپاشی شدند اما انقلاب اسلامی مردم ایران از جنس حرکت های برخواسته از دین و نهضت انبیاء است

وی گفت: چهل سال مقاومت کردیم تا این انقلاب تثبیت شود با تمام سختی هایی اقتصادی، اجتماعی و گرفتاری در مرزها که متحمل شدیم، هشت سال دفاع مقدس با هزاران شهید و جانباز و چهل سال مقاومت در برابر تهاجم فرهنگی و سیاسی، مقاومت در برابر تهاجم گسترده به این نظام داشتیم و از الان به بعد در مقام ارتقا سطح تمدن آفرینی نظام هستیم و به همین خاطر آمریکا نمی خواست انقلاب چهل سالگی خود را ببیند چون می دانست در این 40 سال حوادثی اتفاق می افتد که آمریکا و مزدوران منطقه ای نمی توانند آن را کنترل کنند.

من از تمام فرهیختگان استان، دانشگاهیان و حوزویان می خواهم پیرامون این پیام نشست ها داشته و کرسی های نظریه پردازی داشته باشند تا هم درک مطلب کنند و هم راهکاری عملی برای فضای ملی و بومی شده آن  برای استان تدوین کنند.

سپاس/
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو