کد خبر : 97797تاریخ ثبت : 1397/12/4 08:42:29

امضای طومار اعتراضی توسط امام جمعه بوشهر + عکس

امام جمعه بوشهر با حضور در بین دانشجویان رویداد علمی "ایران 1435" طومار اعتراضی دانشجویان استان بوشهر در نقد تصویب لایحه پالرمو را امضا کرد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، در ماه اخیر و پس از ارجاع تصمصم گیری نهایی برای الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان ‌یافته فراملّی (پالرمو) بعد از تصویب در مجلس و رد شدن در شورای نگهبان که به مجمع تشخیص مصلحت نظام صادر شده است، شاهد حضور فعالان دانشجویی و طلاب سراسر کشور در روشنگری این لایحه بوده ایم.


دانشجویان استان بوشهر نیز همراه با دیگر اقشار کشور اعتراض خود را به صورت طومار نسبت به تصویب لوایح مربوط به FATF به شورای نگهبان اعلام کردند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با حضور در بین دانشجویان رویداد علمی "ایران 1435" در پردیس بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان بوشهر اقدام به امضای طومار اعتراض به تصویب لایحه پالرمو کردند.

وی در مورد عواقب پیوستن به کنوانسیون های استعماری غرب بدون در نظر گرفتن مصالح ملی هشدار داده بودند و در اقدامی همگام با دانشجویان استان بوشهر اعتراض خود را اعلام کردند.

لازم به ذکر است مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست روز شنبه ۲۷ بهمن، تصمیم‌گیری درباره لایحه الحاق جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان‌یافته فراملّی (پالرمو) را به نشست بعدی خود موکول کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه