کد خبر : 97817تاریخ ثبت : 1397/12/20 08:09:29
مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد استان بوشهر:

مخاطبان عمده بیانیه گام دوم انقلاب، مردم و دانشگاهیان هستند

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در نشست شورای اداری دانشگاه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: مخاطبان اصلی این بیانیه، آحاد مردم و قشر اندیشمند دانشگاهی کشور هستند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، حجت‌الاسلام سید مرتضی حسینی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: مخاطبان اصلی این بیانیه، آحاد مردم و قشر اندیشمند دانشگاهی کشور هستند.

حسینی افزود: روی نخست خطاب مقام معظم رهبری با آحاد ملت ایران به‌عنوان صاحبان اصلی این انقلاب است که با تمام محدودیت‌ها، تحریم‌ها و فشارهای مختلف به‌ویژه اقتصادی با عزمی راسخ پایبند به خط‌ مشی، آرمان‌ها و اهداف اولیه انقلاب اسلامی هستند.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه روی دوم بیانات ایشان که باید تخصصی و ویژه به آن توجه کرد، نخبگان و دانشگاهیان کشور هستند، افزود: در جای‌جای این بیانیه، سفارش‌های متعدد به دانشگاهیان و جوانان شده که باید برای رشد و تعالی انقلاب و کشور تلاش دوچندان کنند.

سید مرتضی حسینی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی درصدد اجرایی‌کردن بخش‌های دانشگاهی بیانیه گام دوم انقلاب هستیم، تأکید کرد: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر در قدم نخست کرسی هم‌اندیشی «بررسی جایگاه زن در پیشبرد گام دوم انقلاب» با حضور اعضای هیئت علمی استان را برگزار کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه