کد خبر : 97823تاریخ ثبت : 1397/12/23 09:36:40
با حضور مشاور وزیر بهداشت در امور ایثارگران برگزار شد؛

آیین رونمایی از یادمان شهدای پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر + عکس

آیین رونمایی از یادمان شهدای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ( پردیس) با حضور مشاور وزیر بهداشت در امور ایثارگران، مشاور روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی در امور ایثارگران و خانواده‌های شهدای وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، آیین رونمایی از یادمان شهدای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ( پردیس) با حضور مشاور وزیر بهداشت در امور ایثارگران، مشاور روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی در امور ایثارگران و خانواده‌های شهدای وزارت بهداشت برگزار شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین گفت: شهید جوان و گمنام این دانشگاه سی سال پس از شهادت به خاک سپرده شد و این به ما ثابت کرد که برای رسیدن به جایگاهی والا باید صبر کرد.

دکتر سعید کشمیری در ادامه اظهار داشت: اینک ما با افتخار میزبان این شهید والا مقام هستیم تا بتوانیم از زندگی کوتاه ایشان درس بگیریم و برای سرافرازی ایران اسلامی تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه در زمان حاضر نیز درهای ایثارگری باز است تصریح کرد: امروز هر کس در هر پست، مقام و جایگاهی که باشد می‌تواند بهترین تلاش خود را عرضه  داشته و یک ایثارگر باشد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به برگزاری کنگره شهدای وزارت بهداشت با میزبانی علوم پزشکی بوشهر گفت: هم زمان با رونمایی از یادمان، ما با افتخار میزبان گرامی داشت۴۰۰ شهید وزارت بهداشت و درمان و ۷۰ خانواده بزرگوار این شهیدان سرفراز وطن می باشیم.
انتهای پیام/
اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه