کد خبر : 97833تاریخ ثبت : 1397/12/25 09:30:48
فرماندار دیلم:

سند چشم انداز دیلم برمحوریت گام دوم انقلاب تدوین شد

فرماندار دیلم گفت: سند چشم اندازاین شهرستان دراجرای تاکید و بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب توسط رهبر معظم انقلاب تدوین شده است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، به نقل از ایرنا، عبدالامیر قاسمی روز پنجشنبه در نشست کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید این شهرستان افزود: درسند چشم اندازاین شهرستان ازهمه ظرفیت ها وقابلیت ها برای توسعه، اشتغال و رونق منطقه استفاده شده است.

وی اضافه کرد: پروژه های سد دره امیری با ظرفیت آبیاری به 15 هزار هکتار از اراضی کشاورزی، منطقه ویژه اقتصادی شمال استان با زیربنای چهارهزارهکتار و بارویکرد نفت، گاز وپتروشیمی، شهرک 700هکتاری پرورش میگوی بویرات وصنعت بزرگ گردشگری ترسیم که به اشتغال شهرستان و حتی منطقه کمک خواهد کرد.
وی اظهارداشت: پروژه 130هکتاری اراضی گلخانه ای برای اولین بار درسطح کشور برای آبیاری از آب دریا بصورت تصفیه شده دراین شهرستان اجرایی می شود.
فرمانداردیلم گفت: اشتغال پایدار روستایی با هدف کسب و کار دائم از رویکردهای اصلی دولت تدبیر وامید و برای ایجاد اشتغال درسطح شهرها و بویژه روستاها بوده که دراین شهرستان طرح های خوبی اجرایی شده است.
وی افزود: تمامی بانک‌ها و دستگاه‌های مرتبط در سال 97 بصورت منظم درحوزه شهری و روستایی برای رفع موانع تولید و اشتغال پایدار گام های اساسی برداشتند.
شهرستان دیلم در منتهی الیه شمال استان بوشهر قرار دارد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه