کد خبر : 97852تاریخ ثبت : 1397/12/28 11:31:06
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر:

یکی از کافه‌ها در بوشهر به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی پلمپ شد

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: بدنبال وصول گزارشی مبنی بر عدم رعایت شئونات اسلامی در یکی از کافه ها در سطح بوشهر دستور لازم در خصوص پلمپ این واحد صنفی و همچنین تعقیب کیفری عوامل ترویج دهنده اینگونه اعمال خلاف صادر و به ضابطین دادگستری ابلاغ شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، علی حسن پور در گفتگو با خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: بدنبال وصول گزارشی مبنی بر عدم رعایت شئونات اسلامی در یکی از کافه ها در سطح بوشهر دستور لازم در خصوص پلمپ این واحد صنفی و همچنین تعقیب کیفری عوامل ترویج دهنده اینگونه اعمال خلاف صادر و به ضابطین دادگستری ابلاغ شد.

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر افزود: مردم در صورت برخورد با هر گونه عوامل ترویج دهنده ابتذال خصوصا در ایام تعطیلات نوروز در اماکن مختلف اعم از رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها و غیره، مراتب فورا جهت دستور پلمپ و تعقیب کیفری به دادسرا اعلام نمایند.

وی افزود: به کلیه متصدیان کافه ها و رستورانها و اماکن تفریحی و برگزارکنندگان مراسم جشن ها تذکر داده می شود از فراهم نمودن موجبات بروز اینگونه ناهنجاری ها خوداری و الا برخورد لازم قانونی صورت خواهد گرفت  و استناد به داشتن مجوز از مراجع ذیربط توجیهی برای اینگونه حرکات نبوده و اقدام دستگاه قضایی در این خصوص قاطع خواهد بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه