کد خبر : 97918تاریخ ثبت : 1398/1/18 12:22:06
دبیر حزب بیداری اسلامی استان بوشهر:

جوانان ظرفیت بزرگ کشور در تحقق گام دوم انقلاب هستند

دبیر حزب بیداری اسلامی استان بوشهر گفت: جوانان در تحقق گام دوم انقلاب اسلامی نقش اساسی ایفا می کنند و ظرفیتی بزرگ برای تحقق گام دوم انقلاب مد نظر مقام معظم رهبری هستند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، مهدی هنردیده دبیر حزب بیداری اسلامی استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار دانشجونیوز، سال رونق تولید را در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: همه باید به این نکته توجه کنند که اقتصاد مقاومتی و رونق تولید لازم و ملزوم یکدیگر هستند و توجه بیشتر مسئولان و دولتمردان به مقوله اقتصادی به خصوص رونق تولید از مطالبات مردم است.

 

هنردیده استان بوشهر را استانی با سرمایه گذاری صنعتی و تولیدی عنوان کرد و افزود: استان بوشهر در حوزه تولید و اشتغال و سرمایه گذاری‌های صنعتی جایگاه خوبی دارد، با بهره برداری از فازهای جدید پارس جنوبی سهم بهره برداری ایران در ذخایر عظیم نفت و گاز خلیج فارس افزایش یافته و باید برای تداوم و تقویت روند تولید در استان و رونق بخشیدن به این بخش تلاش شود. لذا در این زمینه با مطالبه گری از مسئولین استانی خواستار رفع موانع تولید، اقدامات فوری و جدی در این حوزه هستیم.

این فعال سیاسی استان بوشهر در ادامه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب تصریح کرد: جامعه ایران، جامعه جوان، پویا و تأثیرگذار در حوزه‌های مختلف است که با توجه به ظرفیت‌های نهفته در قشر جوان و نخبه می‌توان در راستای پیشرفت، گام‌های مؤثر و بزرگی برداشت.

 

دبیر حزب بیداری اسلامی استان بوشهر گام دوم انقلاب را اقدامی بزرگ برای اصلاح مدیریتی کشور دانست و اظهار داشت: از نکته های مهم این بیانیه، تاکید امام خامنه ای (مد ظله العالی) بر معنویت، اخلاق، جهانی اندیشی و همیشگی بودن انقلاب اسلامی است.

وی عنوان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب درسی برای مسئولان کشور و بیانگر ماندگاری و جهانی بودن انقلاب اسلامی در همه حوزه ها می باشد، باید به کلمه کلمه این بیانیه با تأمل نگریست و در ابعاد مختلف آن دقت و برنامه ریزی کرد.

 

مهدی هنردیده ادامه داد: جوانان در تحقق گام دوم انقلاب اسلامی نقش اساسی ایفا می کنند و می‌توان گفت جمعیت جوان ایران اسلامی ظرفیتی بزرگ برای تحقق گام دوم انقلاب مد نظر مقام معظم رهبری هستند. در طی چند ساله اخیر امام خامنه ای در اغلب انتصابات شان به عناوین مختلف از جوانان استفاده کرده اند و این خود برای مسئولان پیام دارد که میدان خدمت را به جوانان انقلابی واگذار کنند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو