کد خبر : 97920تاریخ ثبت : 1398/1/18 11:05:14
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر عنوان کرد

پرداخت مطالبات کادرفنی و بازیکنان شاهین شهرداری بوشهر / به صعود به لیگ برتر امیدواریم

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: در راستای انگیزه بیشتر بازیکنان و کادر فنی مقررشده بخشی از مطالبات آن‌ها در روزهای آینده پرداخت شود تا تیم در سه بازی باقی‌مانده نتیجه مناسب را بگیرند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، به نقل از خبرگزاری فارس ، ابوذر دهدار در بازدید اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر از تمرین تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: شاهین شهرداری بوشهر یکی از تیم‌های خوب لیگ آزادگان در این فصل بوده که نتایج مطلوبی کسب کرده و هم‌اکنون در رتبه دوم جدول این رقابت‌ها قرار دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر افزود: همه هواداران و مردم استان بوشهر امیدوارند تا در این فصل شاهین به لیگ برتر برود و استان بوشهر در رقابت‌های لیگ برتر دو نماینده پارس جنوبی و شاهین شهرداری داشته باشد و شاهینی‌ها برای صعود به لیگ برتر سه دیدار فینال‌گونه را در پیش دارند که هم‌استانی‌ها باید از این تیم حمایت خوبی داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری بوشهر در قبال باشگاه و بازیکنان متعهد به انجام تعهدات خود است و تاکنون نیز نسبت به سایر تیم‌های حاضر در لیگ دسته یک پرداختی مناسب‌تری داشته است. با این وجود باید به تعهدات‌مان عمل کنیم تا کادر فنی و بازیکنان در این زمینه دغدغه‌ای نداشته و با خیالی آسوده برابر حریفان صف‌آرایی کنند و در راستای انگیزه بیشتر بازیکنان و کادر فنی مقررشده بخشی از مطالبات آن‌ها در روزهای آینده پرداخت شود تا تیم در سه بازی باقی‌مانده نتیجه مناسب را بگیرند.
 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو