کد خبر : 97948تاریخ ثبت : 1398/1/22 09:33:41
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

مردم سپاه را از خود می دانند/ سپاه ستون اصلی جمهوری اسلامی است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: سپاه و بسیج در سیل اخیر پا به پای مردم مشغول خدمت هستند و مردم این وجهه مردمی سپاه را نادیده نمی گیرند و از خودشان می دانند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفتگو با خبرنگار دانشجونیوز با محکوم کردن اقدام دولت آمریکا در قراردادن سپاه در لیست سازمان های تروریستی گفت: دشمنان ما هرگونه تلاشی را که می توانستند انجام دادند و در واقع این اقدام آنان آخرین حربه ای است که می توانند انجام دهند ولی با این کار، اتحاد مردم ما را بیشتر کردند و کسانی که خود را در این قضایا سهیم نمی کردند با نگاهی ملی به حمایت از سپاه برخواسته اند.

سعید کشمیری اظهار داشت: اقدام دولت آمریکا اشتباهی بزرگ بود و به زودی متوجه حرکت نابخردانه خود می شوند و پشیمان می شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره تاکید سپاه روی اصول انقلاب عنوان کرد: سپاه از اول انقلاب با توجه به تاکید و پافشاری که روی اصول و ارکان نظام و اسلام داشته، همیشه مورد خصومت و دشمنی عوامل استکباری بوده و طبیعی است که آنان از هر فرصتی برای ضربه زدن به سپاه و عوامل آن استفاده می کنند.

وی ادامه داد: سپاه و بسیج در سیل اخیر پا به پای مردم مشغول خدمت هستند و این وجهه مردمی سپاه را مردم نادیده نمی گیرند و از خودشان می دانند. سپاه چه در جنگ و چه در بعد از جنگ پا به پای مردم بوده است.

کشمیری با بیان اهمیت حفظ موجودیت سپاه در موقعیت کنونی تصریح کرد: اهمیت حفظ سپاه از اول انقلاب بیشتر است، چون در شرایط حساس تری هستیم و الآن سپاه به شرایط بالندگی و بلوغ خود رسیده است و با تجربه ای که دارد به عنوان ستون اصلی جمهوری اسلامی ایران است.

سعید کشمیری با اشاره به عملکرد قابل قبول سپاه در چهل سال انقلاب اسلامی گفت: یک جنبه فعالیت سپاه که با ما در ارتباط است، جامعه بسیج پزشکی است که با بررسی همین وجه می بینیم که چقدر توانسته در مناطق محروم و روستاها با بسیج کردن نیروهای مردمی، خدمات ارائه دهد و نشان دهنده توان سپاه در بسیج نیروهای مردمی جهت محرومیت زدایی و رفع کمبودها است.

رئیس دانشگاه علوم پزشگی اظهار داشت: ما از گردنه های زیادی رد شده ایم و این اقدام دشمنان هم توطئه ای است که بزودی برطرف خواهد شد و با این کارشان با نگاهی به ادبیات روزنامه ها و فضای مجازی می بینیم که باعث اتحاد مردم شده اند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو