کد خبر : 97950تاریخ ثبت : 1398/1/22 09:59:17
در اعتراض به اقدام دولت آمریکا صورت گرفت؛

حمایت دانشجویان و اساتید دانشگاه فرهنگیان بوشهر از سپاه پاسداران + عکس

دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه فرهنگیان بوشهر صبح امروز با تجمع در دانشگاه، اقدام دولت آمریکا در قرار دادن اسم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان های تروریست را محکوم کردند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه فرهنگیان بوشهر صبح امروز با تجمع در دانشگاه، اقدام دولت آمریکا در قرار دادن اسم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان های تروریست را محکوم کردند.

دانشجویان پردیس های علامه طباطبایی و بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان بوشهر با دست نوشته هایی حمایت خود را از سپاه پاسداران اعلام کردند.

حجت الاسلام حاجیانی مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان بوشهر گفت: سپاه با دوراندیشی امام راحل در اوایل انقلاب تاسیسی شد و حافظ انقلاب اسلامی می باشد و هم دوش با ارتش جمهوری اسلامی محافظت از درون و مرزهای کشور را بر عهده دارند.

حاجیانی اظهار داشت: آمریکا در زمان روسای سابق آمریکا هم برای مقابله با جمهوری اسلامی، بازوی اصلی انقلاب را هدف قرار می دهند. امروز در دانشگاه فرهنگیان همراه با سراسر کشور، تجمع اعتراض آمیزی توسط دانشجو معلمان، اساتید و کارکنان دانشگاه در محکومیت اقدام ددمنشانه آمریکا صورت گرفت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو