کد خبر : 97954تاریخ ثبت : 1398/1/24 10:08:30
بیانیه دانشجویان دانشگاه خلیج فارس؛

اقدام آمریکا همچون تحریم های ۴۰ ساله باعث افزایش قدرت ایران اسلامی شد

دانشجویان دانشگاه خلیج فارس در بیانیه ای با محکوم کردن اقدام آمریکا در تروریستی نامیدن سپاه پاسداران، این عمل را موجب قدرت و اتحاد بیش از پیش سپاه و مردم ایران دانستند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، دانشجویان دانشگاه خلیج فارس در بیانیه ای با محکوم کردن اقدام آمریکا در تروریستی نامیدن سپاه پاسداران، این عمل را موجب قدرت و اتحاد بیش از پیش سپاه و مردم ایران دانستند. متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

 

"بِسْمِ رب الحسین (ع)"

وَ أَعِدُّوا۟ لَهُم مَّا ٱسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ وَ مِن رِّبَاطِ ٱلْخَيْلِ تُرْهِبُونَ بِهِۦ عَدُوَّ ٱللَّهِ وَ عَدُوَّكُمْ.

 

نیروهای مسلح در هر کشوری تضمین کننده استقلال و امنیت آن کشورند و طبق قوانین بین المللی باید مورد احترام و تایید تمامی دولت ها واقع شوند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از دستاوردهای استراتژیک انقلاب است که نه تنها یک نهاد نظامی، بلکه نهادی سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است و در عرصه های مختلف نقش موثری داشته است.

از نمونه های بارز این تلاش ها، خدمت رسانی به هموطنان عزیز سیل زده توسط این سربازان اسلام در روزهای اخیر است که گواه بر همراهی و همدلی سپاه و مردم می باشد.

در پی عصبانیت دولت آمریکا از اقتدار سپاه، اتحاد و همدلی بین مردم و این نهاد انقلابی، با اقدامی نابخردانه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه های تروریستی قرار داده که موضوعی بی سابقه و خارج از عرف بین المللی است.

این اقدام در حالی رخ داده که حمایت و تلاش دولتمردان مستکبر آمریکایی برای تجهیز رژیم کودک کش سعودی به سلاح هسته ای، مهر تاییدی بر تروریست بودن این دولت دارد. حال این لکه ی ننگ جهانی، نهادی را که از دل مردم برخواسته و حتی در خارج از مرزهای ایران به مقابله با تروریسم و ایجاد صلح و امنیت در منطقه پرداخته را تروریست می نامد.

آنچه مسلم است، این اقدام تبعات سنگینی برای آمریکا و هم پیمانانش خواهد داشت و همچون تحریم های ۴۰ ساله که باعث افزایش قدرت ایران اسلامی شد، این گربه رقصانی آمریکا نیز موجب اقتدار روز افزون ملت ایران خواهد شد و به افول هر چه زودتر مستکبران جهانی کمک خواهد کرد.

در پی این اقدام، بسیج دانشجویی دانشگاه خلیج فارس بوشهر بنا بر توصیه ی رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) به جوانان مبنی بر "پررنگ تر کردن مرز های خود با دشمن خارجی" این تصمیم ابلهانه ی آمریکا که به پشتوانه هراس محور غربی-عبری-عربی است و منجر به تزلزل و افول سریع تر خود و رژیم غاصب صهیونیستی خواهد شد را محکوم می کند و آن را زمینه ای برای اتحاد بیش از پیش ملت ایران و سپاه پاسداران می داند.

از خداوند منان توفیقات روز افزون برای پاسداران عزیز و بصیر که افتخارات این کشورند را مسئلت داریم.

"والسلام و علیکم و رحمت الله و برکاته"

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو