کد خبر : 97955تاریخ ثبت : 1398/1/24 09:05:37
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:

سپاه استان بوشهر روزانه ۲۰۰۰ پرس غذای گرم به سیل‌زدگان روستایی خوزستان تحویل می‌دهد

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه این سپاه در شهرستان سیل‌زده باوی خوزستان برای خدمات رسانی مستقر است، گفت: روزانه بیش از ۲هزار پرس غذای گرم با قایق به روستاهای در محاصره سیل خوزستان ارسال می‌شود.

به گزارش "دانشجونیوز" ، سردار علی رزمجو در گفت‌وگو با تسنیم ، با بیان اینکه سپاه استان بوشهر معین خدمات رسانی به شهرستان باوی و روستاهای در محاصره سیل استان خوزستان تعیین شده اظهار داشت: سپاه استان  بوشهر به شهرها و روستاهای شهرستان باوی با 100 هزار نفر جمعیت شامل سه شهر و 38 روستای سیل‌زده خدمات رسانی می‌کند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به ادامه امدادرسانی به آسیب دیدگان افزود: جهادگران و امدادگران سپاه استان بوشهر با صدها نفر نیرو در حال کمک و امداد‌رسانی به مردم سیل‌زده در شهرستان باوی استان خوزستان هستند.

وی از ارائه خدمات رسانی به روستاهای در محاصره سیل استان خوزستان خبر داد و بیان کرد: در این راستا یک آشپزخانه صحرایی درشهرستان سیل‌زده باوی مستقر شده که روزانه دو هزار پرس غذای گرم پخت و پس از بسته‌بندی با شناور به روستاهای در محاصره سیل انتقال داده می‌شود.

سردار رزمجو با بیان اینکه ماشین‌ آلات سنگین و ادوات مهندسی سپاه  در حال خدمات رسانی هستند افزود: این تجهیزات از ابتدای استقرار سپاه استان بوشهر در شهرستان باوی خوزستان، در حال ساخت و مدیریت سیل‌بندها و کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده هستند.

فرمانده سپاه استان بوشهر با اشاره به استقرار قایق برای خدمات رسانی به سیل‌زدگان تصریح کرد: یگان شناوری منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در نقاط مختلف رودخانه کارون مستقر و در حال کمک و امداد‌رسانی به سیل‌زدگان است.

وی با اشاره به اینکه مردم نوع‌دوست استان بوشهر از ابتدای وقوع سیل به کمک سیل‌زدگان شتافته‌اند خاطرنشان کرد: نیازهای مردم درحال حاضر شامل پمپ تخلیه آب، موکت، پتو و وسایل اولیه زندگی است.

بیشتر بخوانید

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از تشکیل قرارگاه پشتیبانی سپاه استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: سپاه برای هماهنگی بیشتر یک قرارگاه پشتیبانی در شهر ویس ایجاد کرده و در حال پشتیبانی از مردم سیل‌زده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو