کد خبر : 97987تاریخ ثبت : 1398/1/25 10:26:25
مدیر عامل شركت شهرک های صنعتی بوشهر:

فعالين صنعتی اقتصادی استان بوشهر600 میلیون ریال به سیل‌زدگان کمک کردند

مدیر عامل شركت شهرک های صنعتی بوشهر از جمع آوری 600 ميليون ريال وجه نقد و كالا توسط فعالين صنعتی اقتصادی استان بوشهر برای کمک به سیل‌زدگان خبر داد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، به نقل از خبرگزاری فارس ، مهدی صفوی اظهار داشت: با هماهنگی‌های به عمل آمده با مدیران واحدهای صنعتی و فعالین اقتصادی استان و  فراخوان جذب کمک‌ها،  یکی از تولیدکنندگان استان پیش‌قدم شده  و کمک‌های نقدی به حساب ایشان واریز گردید و سایر کمک‌ها نیز به صورت اقلام تولیدی واحدهای صنعتی جمع‌آوری و طی محموله‌هایی به مناطق سیل‌زده ارسال شد.

 مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر افزود: این اقلام شامل انواع لباس، پتو، چکمه، دمپائی، پیکنیک، موکت و مواد غذایی است.

وی از اختصاص یک روز حقوق پرسنل شرکت شهرک‌های صنعتی به صورت داوطلبانه برای کمک به سیل‌زدگان خبر داد و افزود: این اقدام خداپسندانه به منظور ابراز همدردی و کمک به سیل‌زدگان لرستان از سوی پرسنل این شرکت انجام شد و به یقین در سایه اتحاد و همدلی نابسامانی‌ها و کاستی‌ها کم‌رنگ‌تر می‌شود.

 صفوی با تأکید بر لزوم همبستگی و همدلی برای بهبود کمی و کیفی امدادرسانی به مناطق سیل‌زده گفت: درست است که نقایص و کاستی‌هایی در امدادرسانی به استان‌های سیل‌زده وجود دارد اما همان‌طور که در دوران دفاع مقدس با همدلی و اتحاد توانستیم بر شرایط سخت اقتصادی فائق آییم در شرایط فعلی نیز می‌توان با تکیه بر داشته‌های اخلاقی و معنوی و تجربیات دفاع مقدس، شرایط خاص سیل را به خوبی مدیریت کرد و بر مشکلات و ویرانی‌ها فائق آمد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو