کد خبر : 97990تاریخ ثبت : 1398/1/25 12:29:41
معاون آموزش و پرورش دشتستان:

خانه معلم فرهنگیان دشتستان در شیراز احداث می‌شود

معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش دشتستان گفت:خانه معلم دشتستان در شهر شیراز در زمینی به مساحت 400 متر مربع ، به زیربنای یک هزار و 250 متر مربع، در پنج طبقه، دارای 12 واحد و ظرفیت 100 تخت خواب احداث می‌شود.

به گزارش "دانشجونیوز" ، سیدمجتبی هاشمی‌نژاد در گفتگو با خبرگزاری فارس در رابطه با عملکرد صندوق تعاون دشتستان اظهار داشت: فلسفه  تشکیل صندوق تعاون دشتستان پرداخت تسهیلات کم‌بهره به اعضای خود می‌باشد.

 معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش دشتستان افزود : حوزه  پشتیبانی و تعاون مدیریت آموزش و پرورش دشتستان با هدف گسترش خدمات رفاهی- مالی،  رایزنی‌های متعددی در طول سال گذشته با بانک‌های مختلف انجام داده است تا واگذاری تسهیلات کم‌بهره را به طریقی برنامه‌ریزی کند که برای اولین بار از زمان تأسیس صندوق تعاون، دوره انتظار برای دریافت وام وجود نداشته باشد.

وی بیان کرد: بعد از رسیدن به این هدف ، مدیریت آموزش و پرورش دشتستان  نسبت به گسترش خدمات رفاهی – مالی خود همچون ساخت خانه معلم، لیزینگ کالا، خدمات سیاحتی – زیارتی و ... با کمترین بهره به کارکنان خود اقدام کرد.

هاشمی‌نژاد ابراز کرد: در شرایط کنونی اقتصاد کشور هیئت مدیره و تمامی مسئولین اداری می بایست ضمن انجام وظیفه  اصلی صندوق( پرداخت تسهیلات کم‌بهره) اقداماتی در راستای کنترل ارزش دارایی ( پول اعضای خود در صندوق) داشته باشد و اقدام ساخت خانه معلم در همین راستا است و سالیانه ارزش افزوده‌ای به دارایی صندوق و سهام اعضاء اضافه خواهد کرد.  

وی با بیان اینکه ساخت خانه معلم در شیراز خواست عموم جامعه فرهنگیان دشتستان و از برنامه های مدنظر مدیریت آموزش و پرورش دشتستان در مسیر رفاه همکاران بوده است اظهار کرد: در این راستا با موافقت و همراهی هیئت رئیسه، صندوق تعاون در اولین اقدام پس از به روز رسانی تسهیلات درخواستی فرهنگیان، تصمیم به ساخت خانه معلم در شیراز گرفت.

معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش دشتستان ادامه داد: خانه معلم دشتستان در شهر شیراز در زمینی به مساحت 400 متر مربع ، به زیربنای  یک هزار و 250 متر مربع، در پنج طبقه، دارای 12 واحد و ظرفیت 100 تخت خواب احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه برای این پروژه در کنار واحدهای مسکونی یک واحد تجاری و سرایداری نیز پیش بینی شده است افزود: خانه معلم دشتستان در منطقه فرهنگیان شهر شیراز احداث خواهد شد و فاصله تقریبی آن تا اولین مراکز درمانی این شهر کمتر از 15 دقیقه می‌باشد.

هاشمی‌نژاد  بیان داشت: در روزهای آخر فروردین ماه امسال آیین کلنگ‌زنی ساخت خانه معلم انجام خواهد شد و پیش‌بینی اولیه ما برای تکمیل و بهره‌برداری از آن آبان ماه سال 1399 می‌باشد.

وی گفت: اعتبار تخصیص یافته برای ساخت و تکمیل این پروژه 70 ملیارد ریال می‌باشد که از محل اعتبار صندوق تعاون دشتستان و به صورت سهام به  سهام‌داران واگذار خواهد شد.

وی ابراز کرد: خانه معلم دشتستان در شهر شیراز قابل استفاده برای عموم فرهنگیان می‌باشد و برای سهام‌داران تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است و سالیانه ارزش افزوده به سهام اعضاء افزوده می شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو