کد خبر : 97994تاریخ ثبت : 1398/1/26 08:42:16
فرمانده سابق تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر:

اقدام ترامپ بر محوبیت سپاه افزود

فرمانده سابق تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: اقدام گستاخانه گنجاندن سپاه در فهرست سازمان های تروریستی توسط ترامپ، باعث اتحاد و همبستگی هر چه بیشتر و محبوبیت سپاه دربین مردم ایران و انزوای کشور آمریکا خواهد شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، سردار محمد تقی صفری که میهمان برنامه صندلی داغ دانشجویی دانشگاه پیام نور گناوه بود، افزود: آمریکای جنایتکار بجای اینکه کسانی را که در کشورهای یمن، افغانستان و عراق عملیات جنایتکارانه انجام و مردم مظلوم آن کشورها را به خاک و خون می کشند در فهرست گروههای تروریستی قرار دهد، با گستاخی تمام سپاه را که مدافع مردم است متهم به تروریست می کند.

وی گفت: سپاه نمی تواند در مقابل مسائل و مشکلاتی که در منطقه اتفاق می افتد، بی تفاوت باشد و در خارج از مرزها با دشمنان مبارزه می کند تا به نظام و انقلاب خدشه ای وارد نشود.

فرمانده سابق تیپ پیاده امام صادق (ع) بوشهر با اعیاد شعبانیه اظهارداشت: جانبازان با تحمل رنج و مشقت های فراوان عاشق ولایت و کشور خود هستند و تا پای جان از دستاوردهای انقلاب دفاع و حفاظت می کنند.

صفری  عنوان کرد: اقدام گستاخانه گنجاندن سپاه در فهرست سازمان های تروریستی توسط ترامپ، باعث اتحاد و همبستگی هر چه بیشتر و محبوبیت سپاه دربین مردم ایران و انزوای کشور آمریکا خواهد شد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو