کد خبر : 97999تاریخ ثبت : 1398/1/26 08:31:24
فرماندار تنگستان:

وضعیت بحرانی تامین آب در دلوار / مردم هفته‌ای فقط دو ساعت آب دارند

فرماندار تنگستان گفت: روستاهای بخش ساحلی دلوار وضعیت بحرانی برای تامین آب دارند و اهالی این منطقه فقط هفته‌ای دو ساعت آب دارند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، به نقل از خبرگزاری فارس ، عبدالحسن رفیعی‌پور در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه روستاهای بخش ساحلی دلوار با بحران کم‌آبی روبرو هستند اظهار داشت: روستاهای بخش ساحلی دلوار وضعیت بحرانی برای تامین آب دارند و به همین منظور روز گذشته مدیرعامل آبفار استان بوشهر نیز برای بررسی و رسیدگی ویژه به موضوع وارد دلوار شد.

فرماندار تنگستان با بیان اینکه تمام تلاش مجموعه شهرستان رفع مشکلات به وجود آمده در حوزه آب است بیان کرد: روستاهای جنوبی بخش دلوار در هفته دو ساعت آب آشامیدنی دارند و این مشکل هر چه سریع‌تر باید رفع شود.

وی با بیان اینکه اگر سال گذشته مشکلات ارزی کشور پیش نیامده بود، احداث آب شیرین‌کن را آغاز کرده و امسال به اتمام رسانده بودیم افزود: بالاترین میزان تخصیص اعتبارات سال گذشته در تنگستان در حوزه آب بوده است و دولت در تلاش است تا مشکلات آب این شهرستان را حل کند.

رفیعی پور ابراز کرد: در حال حاضر تمام تلاش مجموعه شهرستان رفع مشکلات حوزه آب است و آب رسانی به مردم بخش ساحلی دلوار از طریق تانکرهای آب رسانی انجام می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو