کد خبر : 98001تاریخ ثبت : 1398/1/26 08:32:22
معاون آموزش و پرورش دشتستان:

اولین محموله کمک‌های فرهنگیان و دانش آموزان دشتستان به مردم سیل‌زده ارسال شد

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان گفت: کمک‌های فرهنگیان و دانش آموزان دشتستان برای هم‌وطنان مناطق سیل‌زده جمع‌آوری و ارسال شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، حبیب‌اله بوستانی صبح امروز در گفتگو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: با توجه به فراخوان مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر و تاکید مدیر آموزش و پرورش دشتستان برای کمک‌رسانی به هم‌وطنان سیل‌زده کشورمان، کمک‌های نقدی و غیرنقدی فرهنگیان و دانش آموزان دشتستان در مدارس جمع‌آوری شد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان ضمن ابراز همدردی با مردم این مناطق بیان کرد: پس از جمع‌آوری کمک‌های انجام شده از مدارس و بسته‌بندی اقلام جمع‌آوری شده توسط سازمان دانش آموزی دشتستان ،  اولین محموله این کمک‌ها برای ارسال به مناطق سیل‌زده، تحویل اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر داده شد.

وی تصریح کرد: ارزش ریالی این کمک‌ها 496 میلیون و 670 هزار ریال در مجموع می‌باشد که از این مقدار 432 میلیون و 445 هزار ریال شامل کمک‌های غیر نقدی و 64 ملیون و 225 هزار ریال کمک‌های نقدی همکاران فرهنگی و دانش آموزان می‌باشد.

بوستانی افزود: اقلام جمع آوری شده توسط فرهنگیان و دانش آموزان دشتستان بیشتر شامل مواد غذایی، لوازم بهداشتی، پوشاک و آب معدنی می‌باشد. سازمان دانش آموزی دشتستان در روزهای آینده نیز آمادگی لازم برای جمع‌آوری کمک‌های انسان دوستانه جامعه فرهنگیان و دانش آموزان به مردم سیل‌زده را دارد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو