کد خبر : 98005تاریخ ثبت : 1398/1/27 10:11:39
در حمایت از سپاه پاسداران صورت گرفت؛

تجمع دانشجویان دانشگاه خلیج فارس در محکومیت اقدام دولت آمریکا + عکس

دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه خلیج فارس بوشهر در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام دولت آمریکا در تروریستی اعلام کردن این نهاد انقلابی در محیط دانشگاه تجمع کردند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه خلیج فارس بوشهر در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام دولت آمریکا در تروریستی اعلام کردن این نهاد انقلابی دوشنبه عصر در محیط دانشگاه تجمع کردند.

سهراب انبارکی معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر که به عنوان مدعو در جمع دانشجویان دانشگاه خلیج فارس حضور یافته بود با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: سوال اساسی این است که چرا بعد از چهار دهه از انقلاب یا پس از گام اول، دشمنان چنین گستاخانه علیه سپاه پاسداران که نهادی مردمی است، زبان به سخن می گشایند.

انبارکی با برشمردن ویژگی های سپاه پاسداران اظهار داشت: یکی از ویژگی های اصلی مجموعه سپاه و بسیج، پذیرفتن ولایت خدا و ائمه معصومین و ولایت مطلقه فقیه است. ما ولایت شیطان را نپذیرفتیم ولی آل سعود ولایت شیطان را پذیرفته است و چون این ولایت را پذیرفته، دنیای استکبار هم کاری با آن ندارد حتی اگر خاشقچی را با اره تکه تکه کنند ضد حقوق بشر نیست.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) عنوان کرد: ما چون ولایت الله را پذیرفته ایم امروز مورد تهمت ها هستیم گه البته این یکی از شاخصه های اصلی مردم ماست و سپاه هم چکیده ای از مردم ایران است.

سهراب انبارکی با بیان این که سپاه، مومن ترین و انقلابی ترین مردم را در خود جای داده است، افزود: روزی در جنگ تحمیلی و سخت، روزی در جنگ نرم، روزی در فتنه 78، روزی در فتنه 88، روزی هم در دفاع از حرم آل الله این افراد انقلابی در میدان بوده اند که امروز توانسته اند پرچم توحیدی را در اقسی نقاط عالم به اهتزاز در آوردند.

وی ادامه داد: دومین شاخصه سپاه و نیروهای انقلابی، نهادینه کردن روح مردم داری در خود و سازمان است که بنا به فرموده امام راحل، ولی نعمتان ما هستند.

انبارکی با اشاره به نقش مردم در شکل گیری انقلاب و حفظ آن عنوان کرد: اگر امروز کوچکترین اتفاقی برای مردم می افتد همچون سیل اخیر، وظیفه ما پاسداران خدمت رسانی به مردم است همچنین هیچ مسئولی حق ندارد از زیر بار این وظیفه شانه خالی کند در غیر این صورت بداند که راه را اشتباه آمده و باید کنار رود.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: شاخصه ای که به شدت دشمن را عصبانی کرده است همین در کنار مردم بودن است ومسئولین ما نباید احساس کنند که بین شان با مردم فاصله است چون دشمن به دنبال تلقین و ایجاد فاصله بین مردم و مسئولین است.

سهراب انبارکی در بیان سومین شاخصه مهم سپاه پاسداران گفت: دلیل سوم استکبار ستیزی و حمایت از محرومین عالم است و بنا به فرمایش معمار کبیر انقلاب، عمق استراتژیک انقلاب اسلامی دفاع و حمایت از حرکت های آزادی بخش عالم بوده است.

وی ادامه داد: نقشه راهی که امام راحل برای انقلاب ترسیم کردند، پس از ایجاد انقلاب اسلامی در ایران و ترسیم گام دوم توسط رهبر انقلاب، ایجاد تمدن نوین و بزرگ اسلامی است و این تمدن شکل نخواهد گرفت مگر به واسطه حساس بودن به حوادث پیرامونی خودمان و امروز شاهد شکل گیری نیروهای مقاومت در کشورهای همسایه هستیم که در کشور یمن، سوریه، عراق و فلسطین میبینیم جبهه مقاومت اسلامی چه بر سر استکبار در آورده است.

انبارکی با اشاره به تاریخ ننگین پهلوی افزد: روزی جبهه مقاومت ما دهلاویه، سوسنگرد و هویزه بود ولی امروز عمق استرتژیک ما به آفریقا و آمریکای لاتین رفته است. در تاریخ معاصری که دور نیست در قرارداد 1907 ایران به سه بخش تقسیم شد و کشوری مستعمره بود، اگر انقلاب اسلامی نمی شد قرارداد های دارسی و ده ها قراردادی که انگلیسی ها بر ما تحمیل کردند همچنان پابرجا بود.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) بیان کرد: البته که این افتخارات کسب شده توسط انقلاب را دشمنان بر نمی تابند و سنگ اندازی می کنند. طبق برآوردهای دقیقی که صورت گرفته در سال های بعد از انقلاب، بیشترین هجمه رسانه ای علیه سپاه و بسیج و روحانیت و ولایت مطلقه فقیه بوده است.

سهراب انبارکی عنوان کرد: تا به امروز سپاه و بسیج و نیروهای انقلاب نسبت به خنده های دشمن فریب نخورده اند و اگر دشمن در رویشان بخندد، مواظب چنگال های آهنین در پشت دستکش مخملین دشمنان هستند و فعالیت های دشمن را رصد می کنند که آنان بخاطر همین بصیرت انقلابی ما احساس خطر می کنند.

در پایان نیز بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه خلیج فارس قرائت شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو